Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet minden gyümi nap után...

Lehet minden gyümi nap után víz napot tartani? Hatékonyabb lesz ugy a fogyás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én csináltam igy. Két hónap alatt lefogytam 15 kilót. De utánna nem folytattam tovább, mert meguntam. Sajnos a kilók is visszajöttek kamatostól.
2009. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Utánna nem vigyáztál az étrendre?

Én most nagyon komolyan elhatároztam,hogy lefogyok!

juni elején lesz a kislányom keresztelője addig leszeretnék adni bár 20kg-ot!

És a diéta befejeztével sem szeretnék annyit enni,mint eddig!!!

2009. febr. 26. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem is tudtam, hogy nem ugy kell, tehat en minden "forgasnal" belevettem a folyadéknapot is. nem tudom, hogy hatekonyabb volt e, mert maskepp nem probaltam, de 20 kilot fogytam a dietaval, es az elkovetkezendo ket evben dieta nelkul meg lement 20 kiló.
2009. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

LÉGYSZI AZ ELŐZŐ KÉT VÁLASZOLÓ!!!


Hány cm és hány kg voltatok mikor eljezdtétek és mennyik vagytok most? Légyszi... fontos lenne...

2009. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

masodik vagyok

120 voltam, 80 lettem, es most terhes vagyok :) ugyhogy visszajott a terhesseggel valamennyi, de nem csesztetnek a sulyom miatt. majd szoptatas utan ujra nekiallok.

2009. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem! :) köszönöm! :))
2009. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia)

bár nekem csak 10 kg feleslegem van, de lehet segitek)

az első hónapban nem mertem viznapot csinálni, mert féltem tőle. megjegyzem, szépen fogytam anélkül is.

mindig mindent betartottam, nem csaltam, de nem tartottam viznapot.hidd el megy anélkül is a fogyás.

a második honapban kétszer is csináltam, de nem éreztem, hogy gyorsabban mentek le a kilók.

oké, lehet jót tett a szervezet méregtelenitésének, de maradjunk annyiban, hogy szenvedtem is érte.

szóval, ha nem teszel be lénapot, ugyis sikeres lesz a diétád, hidd el))

a LÉNYEG, hogy ne szenvedj, jókedvűen csinál végig a diétát.

nyárig még rengeteg idő van és a 90 napos lényege a szép lassú de tartós fogyás)

myho

2009. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én egyszer se tartottam víznapot, mégis lefogytam :)
2010. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!