Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor lehet enni csokit a 90...

Mikor lehet enni csokit a 90 napos diétában?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

szénhidrát napon

turorudit is, mivel édesség...nem fehérje, hiába tejtermék, tele van cukorral

csak volt egy ilyen kérdés is napokban

2009. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
64%
nem ehetsz turórudit (sem) a 90 nap alatt!! mert az két csoportban tartozik, (fehérje is, szénhidrát is talán?) és semmi ilyet nem ehetsz, ami "vegyes". én nem birnám ki, de láttam aki végig csinálta, és ha semmitől, de ettől tényleg nagyon lefogyott!!!
2009. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

de nincs tiszta fehérje csak a hus...huu abban vannak lipidek(zsírok) akkor semmit nem lehet enni soha...szh napon csak cukrot....kemyényítőn meg azt... mert azért vannak zöldségekben is szénhidrátok...( jaa cellulóóóózt is kivonják ám direkt belőlük, csak neked, meg egyebeket....)

inkább tanuljatok egy kis biológiát, vagy nézzetek utána egy étel tápértékének, hogy miből mennyi van belőle. ( és hoyg enm csak egy dologból áll, ergo azt kellene nézni mi a kiemelkedően legtöbb )amugy se tudom ki találta ki ezt az idióta diétát

2009. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%
előzőnek- neki segitesz, vagy velem szórakozol? én nem véletlen tettem zárójelbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a lényeg, h rengeteg dolgot nem ehet 90napig, csak nehezebb a felfogásod, h ezt megértsd belőle. nekünk biológiát kéne tanulnunk, neked had ne mondjam mit....
2009. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!