Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Négy hét diétázás után jó az...

Négy hét diétázás után jó az 5kg fogyás? Mennyire számíthatok a 90-nap végére?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy rendesen folytatod-e a diát, és sportolsz, vagy pedig, közben megengedsz magadnak "jutalmul" egy kis nasit. Nasi nélkül sztem meglehet a 15-20 kiló is , de ha nasizol is közben akkor kb 7-12 kiló lesz. Nasi alatt ezt értem: csoki, csipsz, süti, torta stb...

de ez a 15-20 kilós leadás sok midnentől függ: a génjeidtől, milyen életmódot élsz ( dohányzol-e meg részeg vagy-e minden héten, esetleg be tépsz . ha egyik se akkor a legjobb), meg hogy sportolsz-e, de még a fürdés is befolyásol.

2009. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

készülj fel rá, hogy az elején mindig könnyen mennek a kilók. a végén már 1 kg is kínszenvedés lesz. amúgy az 5 kg egy hónap alatt kb pont normális, ennél több ne legyen.

de ha már beindult a fogyás, akkor csak így tovább.

2009. febr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap lesz egy hónapja.4 kg ment le.Szerintem ideális a havi 4-5 kg.Szép lassú de eredményes fogyás), csak igy tovább.
2009. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!