Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Már 21 napja csinálom a 90...

Már 21 napja csinálom a 90 napos diétát de csak 2,1 kg ment le mozgok mellette és néha-néha "bűnözök" de nem nagyon mit csináljak hogy haladjon a fogyás?

Figyelt kérdés
Sokat mozgok: hetente 1x járok táncolni, minden 2.nap tornázok. A torna a következőkből áll: 40 felülés,akkor a lábamra is eddzek kicsi pihi és ugyan az majd megint 1-2 perc pihi és 10 perc intenziív szobabicikli. Mit kéne még csinálnom és hogy? Segitsetek.
2009. jan. 21. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit én észre vettem a kérdésedből: a táncoláson kívül egyik mozgásformád sem kifejezetten a zsírégetésről szól. Ma, ráérős időmben több kérdésre is válaszoltam fogyókúra ügyben, ha van kedved, olvasgasd át.:) Sok sikert!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__13..

2009. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szobabiciklizést kellene legalább 40 percre felvinni. És akkor jó, ha a pulzusod olyan 160 körül van (bár ez egyén függő), mert ekkor vagy a zsírégető zónában.

Petranova

2009. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van akinek az utolsó két hétben mengy le a nagyja.

A lényeg, hogy KITARTÁS

Csökkentsd az anyagodat, egyél zsírégető zöldségeket keményítő napon (brokkoli, káposzta, cékla, karfiol).

2009. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És mi van a szobabiciklizéssel,ha valakinek pacemakere van és nem engedi a pulzust 120 fölé.Nekem az van és az orvos javasolta a szobabiciklizést,de nekem sosem lesz 160 a pulzusom.Akkor nem is fogyok?Mert ezt a diétát is orvos ajánlotta?
2009. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!