Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tényleg hatásos a 90 napos diéta?

Tényleg hatásos a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés

nekem kb. 5 kiló feleslegem van, de nagyon zavar, ezért le szeretném adni.

hétfőn kezdeném a diétát és érdekelne, nektek mi a tapasztalatotok!


2009. jan. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hatásos. Csakhogy 10-15 kiló felett sokkal látványosabb. Ha csak 5 kiló felesleged van, akkor lehet, hogy nem lesz túl gyors a fogyás, ne keseredj el. Mozogj mellé, akkor tartósabb és gyorsabb lesz.
2009. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam a káposztaleves diétáról, ami pont olyan 4-5 kiló feleslegre van kitalálva.

Ha gondolod, inkább abba kezdj bele, a 90 napos inkább nagyobb súlyfeleslegre van, és sokkal hosszabb.

2009. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Micsoda szakmai szempontok...

No comment...

2009. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát én már csináltam a káposztaleves diétát,és nem ajánlom senkkinek!!! Az ám nem ''original'' káposztaleves....:S.... :D én hiszek a 90 naposba,és remelem hogy sikerul :P
2009. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 5 kg annyira keves, hogy barmilyen dietaval 1-1,5 honap alatt leadod. Talan eleg lenne csak mozognod.
2009. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!