Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek ha nem bírom a...

Mit tegyek ha nem bírom a gyumi-napot?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az a gond hogy sajna meg suliba jarok,es amikor gyumi-nap van,akkor mar 10-kor szedulok,annyira rosszul leszek hogy jarni sem tok....1 hete csinalom,es eddig 2 kilo + - ment le,de ha el jon a gyumolcsnap,akkor rettegek es gondolkozok tovabb-e csinaljam...
2009. jan. 13. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az egyetlen ami segít a gyümölcs nap. igazábol a többi csak egy szinten tart a gyümölcsnap amikor fogysz. a sok savas gyümölcstöl fogysz. egyél meg akár több banánt is hogy a vércukor szinted helyre álljon. pl ne egyél nagyon narancsot és almát se, ha lehet barackot dinnyét, ilyeneket egyél ami nem olyan savas. vigyél magaddal 5 db háztartási kekszet, mikor már nagyon szédülsz akkor egyél meg egyet de ne egy zacskoval vigyél mert akkor ott a kisértés hogy megeszed. az az 5 legyen vésztartalék. igyál sok vizet.
2009. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj magadnak almaszószt, használj hozzá édesítőszert és étkezési keményítőt. Ez meleg éltel, és telítő hatású.

De készíthetsz még meggykeszőcét is.

Szoktam még csinálni különleges csümölcsökből gyümölcssalátát és erre növényitejszínt öntök.

Petranova

2009. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2009. jan. 15. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a nap a legnehezebb,illetve ezeket a tüneteket én a víznapon szoktam leginkább érezni.Ilyenkor van a legnagyobb veszély a kúra abbahagyására!!Petranova jókis ötleteket írt!!Kitartás,de ésszel!!
2009. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mesi
2009. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!