Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta elkezdése...

A 90 napos diéta elkezdése után mikor lehet először mérhetően észrevenni a fogyást? Hány nap után?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hét.
2009. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
hát én a 90 naposat nem igazán ajánlom. egyik barátnőm próbálta, kezdjük ott hogy eléggé szenvedett, de leadott 15 kg-t viszont ahogy abbahagyta megint ment fel a kg és vagy 25 vissza is ment. diéta helyett inkább mozogj! én nem diétáztam sose, csak feleztem az étrendemet. és heti 1-2 alkalommal elmentem kondi terembe és 25 kilót fogytam
2009. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete csinálom és most már mérhető az eredmény. Igaz, erre még nem nyitok meg egy üveg pezsgőt, mert a súlycsökkenést én a fogyókúra elején még csak annak tulajdonítom, hogy kiürül a szervezet, jelen esetben gyorsabb az anyagcsere. Nemrég szültem és szülés után nagyon durva székrekedésem lett, amiatt nem fogytam, most a 90 napossal elértem azt, hogy egy hét alatt bepótoltam egy havi wc-re járást, szóval szerintem én ennek köszönhetem ezt a 3kg-ot, aminél most tartok. Arra figyelj oda, hogy a folyadékot pótold rendesen, bárhogy is étkezel, nem szabad, hogy az ürüljön ki. Az sem fogyás, csak folyadékvesztés.

A második válaszhoz pedig annyit tennék hozzá, hogy szerintem bármilyen diétát is használjon egy ember, az, hogy fogy-e, mennyit fogy és utána tartja-e, az nagyon egyéni. Ami az egyiknek sikerül, az a másiknak nem, illetve fordítva, ezért is nem ajánlgatok diétát, meg nem is beszélek le mást olyanról, ami nekem nem jött be.

Nekem a 90 napos egyszer már segített, hat évvel ezelőtt csináltam és fogytam vele kb 15 kg-ot, semmi sem jött belőle vissza az azt követő hat évben. Egyébként fogyókúra alatt akkor is sportoltam és a diéta után is, de nem éheztem végig a hat évet, mégsem híztam. Majd terhes lettem és a terhesség alatt igazi kis zabagéppé váltam, szülés után rajtam maradt kb 10 kg, most ezt szeretném vele leadni. Én nem félek attól, hogy ne sikerülne és attól sem, hogy nem tartanám a súlyomat a diéta után.

2009. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én is szülés után vagyok, rajtam is 10 kg maradt, hasonló indokok miatt, mint nálad. Ezenkívül is volt rajtam 10 kg felesleg, úgyhogy most elég duci vagyok. Ebben a fogyókúrában bízom igazán, mert éhezni nem szeretek. Bár itt sem lehet degeszre enni magam. Az, hogy kinek hogy jön be, szerintem is változó. Ha sikerül vele fogyni, utána kell naponta méredszkedni szerintem, és az visszafogja az embert a hatalmas zabálásoktól. Akkor mindjárt megmarad az eredmény. Remélem, hogy legalább 10 kg-t le tudok majd vele fogyni. A gyümölcsnapnál tartok, de ezt nagyon nehezen bírom. Hogy lehetne elviselhetővé tenni?
2009. jan. 8. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez is egyén függő, de ha becsülettel csinálod a diétát 1 hét után megmozdul a mérleg.

Azonban azt tanácsolom, hogy nem mérd magad sűrűn, hiszen minden változáshoz idő kell, és elég rossz érzés, ha látod, hogy nem csökken kiló. Sokan ilyenkor szokták feladni. A zsírszövetek tömege kicsi, így a fogyás inkább cm-ekben mérhető.(2-3 hetente mérd magad)

Petranova

2009. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülés után fogyózó vagyok!

Én a gyümölcsnapot úgy oldom meg, hogy próbálok változatos és számomra érdekes, finom gyümölcsöket enni és megadom a módját. Szépen felvágom őket, összedobok egy salátát, vagy kidíszítem velük a tányért és leülök, megeszegetem. Igaz, könnyű helyzetben vagyok, mert imádom a gyümölcsöket, valamint külföldön élek, így nem csak az alma, körte az, ami frissen és finoman elérhető, hanem nagyjából az összes egzotikus gyümölcsöt meg tudom venni elérhető áron és ami legfontosabb: finoman. Szóval én ezekre építem rá a gyümölcsnapot, almán és körtén éhen pusztulnék. Babánból sokat nem szabad enni, a citrusfélék meg savasítanak, attól én még éhesebb vagyok. Amikor régen fogyóztam és még otthon éltem, akkor rengeteg fagyasztott gyümit ettem, erdei gyümölcsöket, meggyet, meg rengeteg hozzáadott cukor nélküli gyümölcslevet és befőttet tüntettem el gyümölcsnapon. Majd a fogyi végére kitavaszodott, jött az eper és akkor azon lógtam állandóan.

Kitartás!

Ha nagyon kész vagy, akkor gondolj arra, hogy holnap husit ehetsz!

2009. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!