Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretném elkezdeni a 90...

Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát, hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát,de nem tudom,hogyan kéne,vagy érdemes-e belevágnom. Az a helyzet,hogy én most 80kg vagyok és 171 cm,18 éves és lány. Nem mondom,hogy annyira dagadt vagyok,hiába,hogy ilyen sok a kilo,de nem nagyon látszik,engem mégis zavar ez. Lovagolni szoktam és elég sok izom jött rám vagyis alakult át azóta a karomon és lábamon viszont a fenekem,az...Tehát a lényeg,hogy nem tudom miket szabad enni és mikor. Megírná nekem valaki,hogy mégis hogyan kéne csinálnom?
2008. dec. 10. 20:04
 1/5 anonim válasza:
75%
Írj nekem erre az e-mail címre: svebis.zita@citromail.hu. Én is holnap vagy holnapután szeretném elkrzdeni. Írj bátran!
2008. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
én nem javaslom a 90 naposat,engem is mindneki lebeszélt róla. mozogj sokat, napi 4 liter víz,sok gyümi és ne egyél édességet,6 után meg egyáltalán nincs kaja.közbe norbi vagy béres vagy rubint dvd-vel nagyon könnyen megy,bár én nem tornáztam túl sokat hozzá,mégis 3 hónap alatt 12 kilót fogytam összesen...nemtudom hogy csináltam:D most 165 centi és 49 kiló vagyok...de régebben voltam én 70 is:O sokmindent kipróbáltam...de nekem ez jött be.mostmár kicsit vissza is akarok szedni:) sok sikert neked!!!:)
2008. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

jahh mégvalami:D

egyik bnőm kipróbálta a 90naposat és fel is adta felénél,mert ahogy kiürült a víz a testéből megállt a fogyással és nem ment tovább...ő is konditermezett közbe..

akiről hallottam eddig mindig visszahízta 90 napos után.

2008. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes, akivel eddig beszéltem, és lovagolt az általában rendesen fogyott. Én is kb fél éve járok lovagolni heti 1 órát (ez tényleg kevésnek számít), és 10 kilót fogytam, pedig nem is akartam, és semmit nem is változtattam az étrendemen.

Mindazonáltal én sem javaslom a diétát, azt olyan embereknek találták ki, akiknek nincs ideje, akaratereje sportolni. Ráadásul pszichésen és fizikálisan is megeröltető, még a legenyhébb diéta is, a 90 napos pedig már a közép kategóriába eseik.

Te viszont eleve lovagolsz, felteszem szereted is, egyszerűen csak növeld a mennyiséget. Ha így sem fogysz, az valószínűleg azért lesz, mert sok izom ment rád, ami nehezebb, mint a zsír. Ezt viszont nem érdemes feláldozni azért, hogy vékonyabb légy.

A másik dolog, hoyg a fenék feszessége nem pusztán a zsírrétegen áll, vagy bukik, sokat számítanak az egyedi adottságok is. Lehet, hogy nem is megvalósítható, amire vágysz.

2008. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is most gondolkodok a fogyi kezdésen, de elriszta ez a napi egyoldaluság:S nem tudom merjem e megpróbálni:(

Amugy aki azt írta a diétát a luta emberek találták ki az nem igaz:DHa eleve kevesebb kaloriát viszel be sokkal könnyebbe fogyni, mintha a plusz zabálást akarod ledolgozni...a fogyásban a diéta kb 70-80% ban mig a mozgás 20-30% ban hasznos..

2008. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!