Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Megállt a fogyás, a gyümnapoka...

Megállt a fogyás, a gyümnapokat nehezen bírom, fogok én is 15 kg körül fogyni?

Figyelt kérdés

24.napon tartok és teljesen megrekedt a fogyás. -3kg és már stagnál. Olvasgatom a netet vannak akik minden 4.nap után fél kilóval könnyebbek és 16 kilókat fogynak a végére... el vagyok keseredve, pedig nagyon nagy elánnal indultam neki, enni is szeretek.

A gyüminapokat nehezen bírom, annyira ég a gyomrom, csak én küzdök ezzel?? Mit tesztek ellene?

Anyukám istenien főz, és az öcsém miatt süti is van mindig, nagyon nehéz megállni

Mondjatok valami biztatót...


2008. dec. 3. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, semmiképp ne add még fel! Én tavaly januártól márciusig végigcsináltam a 90 napot, és volt, hogy közben stagnált a fogyás. Az elején viszonylag könnyen szaladtak lefelé a kilók, de egy idő után picit megállt. Nagyon nehéz volt akkor nem feladni, de gondolj arra, hogy van benned tartás, ha már eddig megcsináltad, nem adod fel. Hátha segít- nekem segített, amikor például vasárnapi ebédnél a család többi tagja mindenből ehetett, én meg csak bizonyos dolgokból. Az igaz, hogy a szüleim úgy főztek, hogy mindig legyen olyan fogás is, amit én is megehetek. A süti-kérdésre azt tudom mondani: nehéz megállni, pláne ha édesszájú vagy, de mindig gondolj arra, hogy már csak 3-2-1 nap a szénhidrát napig, és akkor ehetsz tésztát meg egy pici csokoládét is, addig meg ki lehet bírni!

A gyümölcsnapok nem könnyűek, tudom. Én azzal szenvedtem meg, hogy aznap nem volt meleg kaja, amit pedig télen sokkal jobban kívánok,mint mondjuk nyáron... de valahol olvastam, hogy gyümölcsanpot felszeletelt, hámozott almát meg egy kis mazsolát fahéjjal megszórva egy kis időre bedobnak a mikróba - meglepően finom volt, és édes is, ezzel ki lehetett bírni.

Egy rokonom, akinek szintén gyomor-problémái voltak, gyümölcsnapokon szintén nem bírta meleg étel nélkül, ő ezt üres ( és TÉNYLEG üres) húsleves lével oldotta meg, amit akár porból is el lehet készíteni. Tudom, nem egészen szabályos a diéta szerint, de olyan rettentően sok kalóriát nem tartalmaz, és ha nem ivott volna meg gyümölcsnapokon egy csészényi húsleves-lét, akkor kikészült volna a gyomra. Nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lett volna, mert így is fogyott.

Azzal meg ne foglalkozz, ki hány kilót fogyott a diéta végére, mindenkinek más a testalkata, máshogy reagál a 90 naposra. És ne feledd: lehet, hogy nagyobb súlyfelesleggel kezdett neki, mint Te, márpedig több kilóból könnyebb többet leadni.

Kitartás, sok szerencsét!

2008. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csinálom ezt a diétát. Még kb. 2 hetem van hátra... Én mindig gyümölcsnap utáni reggelen szoktam mérni magam. Az elején volt, hogy 1 kg is lement a 4 nap alatt, utána beállt olyan 0,5 kg-ra. Kb. a 30-35. nap után volt, hogy 2 hétig semmivel sem mutatott kevesebbet a mérleg, sőt egyszer 0,5 kg-val többet. Kicsit rossz érzés volt, pedig ugyanúgy étkeztem mint előtte. De nem hagytam abba és utána szépen megindult

újra.

2008. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!