Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le 1hónap és...

Hogyan fogyjak le 1hónap és egy hét alatt 4-5kg-t?

Figyelt kérdés

Kérlek olyan dolgokat ne irjatok hogy ne csináld meg hogy nem lehet valahogy biztosan le lehet nagyon fontos lenne ez nekem.

Rosszindulatúak kiméljenek.


2008. nov. 27. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Fussal mindennap 1 orat, kezdetben a gyors gyaloglas is jo, es a vacsorat hagyd el. Igyal sok folyadekot, foleg vizet, edesseg, chips, cola ezeket a felesleges dolgokat felejtsd el, kenyeret ne egyel. Egyel kevesebbet, mint eddig. De a mozgas ugyanolyan fontos, mint az etkezesre odafigyelni.

Kulonben meg akaratero, es nezd meg a fogyokuras kerdeseket, mert mar ilyen is volt, mint a tied, nem is egy!

2008. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%

neobillagit levélszámra:) najó.. vicc elkerülése végett a legjobb módszer ha csak , és csak akkor eszel ha éhes vagy és.. mozognod kell ja és ne pakold teli a tányért! nekem igy sikerült kilókat leadni napok alatt.. bár nekem közrejátszik hogy kilókat ingadozok.. csak az a baj hogy az ember hajlamos arra hogyha éhes akkor jól megpakolja a tányért.. csak annyit szedj amennyi tényleg kell!!!


sok sikert hozzá:) elméletileg simán sikerülhet!!!!!

2008. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2008. nov. 28. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 4-5kg a súlyfelesleged,akkor ne a 90 napost csináld!Nekem ugyanennyi volt a többletem és nem segített semmit.Gyümölcnapon lement 1-1,5kg a fehérje napon még tartottam,de mire megint a gyümölcsnaphoz értem visszament.A tészta meg a sütemény megtette a hatását!És ez így ment végig!!!A tévedések elkerülése végett én nem ellenzem a 90napost,de szerintem kis súlyfeleslegnél nem hatásos.Javaslom a norbi módszert nekem azzal ment le.Ha csak 1-es kódúakat eszel egész nap,akkor tutkó le fog menni.Napi háromszori étkezés,de ha napközben korog a gyomrod,akkor még mindig ehetsz egy kis sajtot,felvágottat,persze csak keveset.Sok sikert!
2008. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok megint.És ha leadtad,akkor nyugodtan ehetsz 2-es és 3-as kodú ételeket.Javaslom a Norbi update zsebkönyvet,abban minden benne van!És az internet tele van tanácsokkal,receptekkel,fórumokkal!Üdv:Sz
2008. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Level diétával fogytam egy hét alatt négy kilót,nem szedtem vissza,kenyeret nem eszek egyáltalán,szobabiciklizek és lefekvés előtt két órával nem eszek,Zöld teát iszok naponta 3-szor
2008. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!