Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baj ha néha nem tartom...

Nagy baj ha néha nem tartom be a diétát? De csak pár dologban! Nem azt eszek amit szabadna!

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem így teljesen felesleges csinálnod.


Mert csak akkor áll be minden úgy ahogy kell, ( a fogyás is) ha pontosan követed. Ha mást eszel vagy valamit kihagysz nem mennek végbe azok a kémiai folyamatok/reakciók és semmit nem ér az egész.

2008. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy baj, ha nem is akarsz lefogyni. Mit gondolsz, miért hiztál meg? Mert rossz étkezési szokásaid vannak. Ha továbbra sem változtatsz, akkor nem ér semmit az egész. Te tudod.
2008. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát így nem is diétázol gyakorlatilag. Mert ez nem diéta, ha másképp csinálod! Akkor te így étkezel. Szóval én nem nevezném ezt diétázásnak.


Megint az első válaszadó

2008. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a diétáknak pont az a lényege, hogy akkor és azt edd, amit előír, másként semmi értelme.

Vagy uralkodj magadon, vagy hagyd az egészet a francba. Néha nehéz betartani, mert az ember megy családi ebédekre, moziba, jönnek az ünnepek is, de ha nem tartod be, akkor úgyis mindegy.

2008. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb egyel kevesebbet es gyakrabban,nagyjabol szamolgasd a bevitt kaloriakat,tobbet ersz vele mint azzal hogy sanyargatod magad mindenfele hulye dietaval.En a bevitt kaloriakat felere csokkentettem es ket honap alatt 15kg-t fogytam es tudom tartani is,szobabiciklizek mert nincs mindig lehetosegem(foleg most telen)kint szaladgalni.
2008. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, az nem diéta, hogy felére csökken a kalóriabevitel??

:DD

2008. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2008. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy mindig!Csak annyit hogy két hete csinálom és kétszer nem sikerült azt ennem amit lehet! nem azt írtam hogy folyamat ezt csinálom!!!!! Mert tudom hogy akkor semmi értelme!
2008. nov. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!