Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valamit rosszul csinálok,...

Valamit rosszul csinálok, hogy 11. nap van és csak 3 kg ment le?

Figyelt kérdés
Szóval most tartok a 12.napon és 3 kiló ment le, de lehet ez is csak mozgósúly. Kicsit el vagyok keseredve, lehet vmit nem jól csinálok? Ti sportoltok a diéta mellett? Gyümölcsnapon én úgy tudom bármennyi gyümit ehetek, mégis amik a neten fent vannak, hogy hogy diétáztok mindneki kb 1-2 banánon vegetál egész nap... Én a gyüminapon folyamatosan eszem keveset, banán, szilva, szőlő...
2008. nov. 21. 11:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ez máér amugy tulvan az egészségesen az egészséges mérték: heti 1kg mert ekkor a szervezetnek van ideje átállni a teljesen más müködésre stb


amugy lelehet pontozni de hozzáteszem hogy egyetemre járok és biologia szakra tehát nem hülyeségből irom

2008. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia, mindenkinél kicsit más a hatás meg a tempo, ne aggodj, ha jol érzed magad, folytasd tovább. Nekem lement 9kg egy hónap alatt, majd még kb. 3, aztán megállt fogyás annak ellenére, hogy betartottam, 2 hónapra!ag és szépen stagnált. Gondolom, ez az az ido, ami alatt a szervezet alkalmazkodik az étrendváltozáshoz és a fogyáshoz. Most vagyok a végén, úgy tunik, megint beindult. És most már elkezdtem tornázni is. Néhány ismerosom is csinálta, nekik kb. 1 hónapra állt le átmenetileg. Én ennek a 17kg-nak is nagyon orulok, de még így is van a szulés utáni feleslesleggbol. Ami a gyumolcsot illeti, szerintem ehetsz nyugodtan, annyit, hogy éhes ne legyél, az a nap nem a koplalásra van, hanem méregtelenítésre.
2008. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem heti 1 kilo a normális....ugyh ez tök jónak mondható, később lassulni fog:S

2008. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek, most kicsit megnyugtattatok :)

Most ahogy észreveszem minden 4. nap(gyüminap) után mérem és általában -0,5 kg az előző méréshez képest.

Esedékes lenne lassan a víznap is, habár már előre félek tőle :)

2008. nov. 24. 08:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennek a fogyókúrának nem az a lényege,hogy minnél hamarabb lemenjenek a kilók,hanem az,hogy lassan,de biztosan lefogyjunk és közben át áll a szervezet metabolizmusa.

Van egy barátnőm tini kora óta 96 kiló és 165 cm magas volt,90 napossal 57 kilóra fogyott.Persze nem csak egy kúrát csinált,hanem kettőt,de nagyszerű eredményt ért el.Az ő példájára kezdtem el én is.82 kiló és 168 cm magas voltam,az első kúrával 68 kilóra fogytam.Most megállt és stagnál 1 hónapot várok és újra kezdem.

Sok sikert neked!!!!Sikerülni fog!!

2008. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!