Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valamit rosszul csinálok,...

Valamit rosszul csinálok, hogy 11. nap van és csak 3 kg ment le?

Figyelt kérdés
Szóval most tartok a 12.napon és 3 kiló ment le, de lehet ez is csak mozgósúly. Kicsit el vagyok keseredve, lehet vmit nem jól csinálok? Ti sportoltok a diéta mellett? Gyümölcsnapon én úgy tudom bármennyi gyümit ehetek, mégis amik a neten fent vannak, hogy hogy diétáztok mindneki kb 1-2 banánon vegetál egész nap... Én a gyüminapon folyamatosan eszem keveset, banán, szilva, szőlő...
2008. nov. 21. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogyózok, anyukám annál inkább, és neki a cukrára is figyelni kell. Szerintem semmit nem csinálsz rosszul, inkább lassan fogyj biztosan, mint gyorsan, és visszahízz ugyanolyan gyorsan. Anyukámnak 1 év alatt ment le 30 kiló és sokat mozgott, de nem sport jelleggel, hanem nagy séták, tehát tartós kisebb mozgás.

Szerintem akármilyen gyümölcs nem biztos, hogy tanácsos, ha már így írtad, a szőlőnek pl. nagyon magas a cukortartalma, ezt onnan tudom, hogy pl. anyukám se ehet belőle akármennyit, mert felviszi a cukrát, az meg nem jó, és ha már fogyózol, lehet, hogy a te kúrádnak se tesz jót.

2008. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem ezt a 90 napos diétát, mert a gyümölcsnapon azt írja bármilyen gyümölcsöt lehet enni.. és a diéta lényege a szétválasztás... azért köszönöm a hozzászólást.. :)
2008. nov. 21. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyenekben. Elhiheted, anyukám nagyon sokmindennel próbálkozott, 149cm magassága mellett 96 kiló volt, kijött a cukra szövődményként, próbált ő mindent, le akart fogyni, mert nem akart idő előtt meghalni, de ami igazán bejött, az ez az egyenletes megterhelésű mozgás, ami nem is az a nagyon megerőltető, meg össze lehet kötni egy kis kirakatnézegetéssel, vásárlással, szóval amit amúgy is csinálunk, és persze keveset evett, gyakran volt olyan is, hogy én is elvettem előle a tányért, az édességet is mi ettük meg tesómmal, nekem szerencsés alkatom van ilyen szempontból, 1 év alatt lement 30 kiló, 5-öt visszaszedett, de tartja a súlyát, és elhagyhatta a szúrkálós inzulint, ami azért nem egy kellemes dolog. Szóval ha teheted, mozogj, amennyit tudsz, hatásosabb, és tartósabb az eredmény.
2008. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem meg egyáltalán nem használt a 90 napos. sőt! Csak rosszul voltam tőle, mert amúgy nem nagyon kívánom a szénhidrátos dolgokat. Inkább a fehérjét, zöldséggel. Úgyhogy inkább kiiktattam az étrendemből a szénhidrátos ételeket és csak húst ettem, meg zöldséget, savanyúságot. ÉSzre sem vettemm úgy leugrott rólam 15 kg kb 2-3 hónap alatt. Persze a végén már el kellett hogy járjak valamit sportolni, mert nagyon sok volt bennem a fölös energia.

:-) Azért sok sikert a fogyáshoz, tudom, hogy ez fontos neked, de óvatosan!

2008. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben az utemben haladsz, akkor 25 kilo megy le a vegere ami 3 honap alatt tul sok.
2008. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Utolsónak:

És mi van, ha a kérdezőnek le is kell adni annyit? Nem írta, milyen magas, és hány kiló... stb.

2008. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos kellen az a -25kg... :(

175 cm vagy ok és most a 3 kiló mínusszal 95kg :(

Nagyon is rámférne, habár már -15kg is nagyon happy lennék :)

A gyümis kérdésre tudna vki valamit mondani?

Nem baj ha sok gyümit eszem aznap??

2008. nov. 21. 15:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj a gyumolcsnapon ha sokat eszel. A szoloben levo cukor gyumolcscukor. Rendben vagy azzal is. En a banant nem vinnem viszont tulzasba.

Szerintem ne fogyj 25 kilot 3 honap alatt. Ossze fog lottyedni a borod. A havi normalis, gond nelkul elfogadott fogyas 0,5-1 kg.


Mindenkeppen kezdj valami laza sportba mellette. Szep lassan sportolj egyre tobbet, de csak kevessel kezdj.

2008. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
11 nap alatt bőven jó a 3kg.
2008. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a -3 kg 11 nap alatt, nagyon keményen meg kell szenvedni a fogyásért, és nem megy varázsütésre. Ez nagyon szép eredmény, csak tarts ki, és ne aggódj ilyeneken. Durván számolva ha végig csak 3 kg menne le 11 naponként a 90 napod során, akkor is 26 kg -t lefogysz :). De persze ez nem így lesz: lesz olyan időaszak amikor száguldanak le a kilók, lesz olyan amikor 2 hétig semmi, egy a lényeg, hogy nem szabad feladni. Kitartás! :)
2008. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!