Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdekelne, hogy a már nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy a már nem túl fiatalok körében miért olyan nehéz a szakítás?

Figyelt kérdés
20-30 körül simán tudtam szaktani, ha nem működött a kapcsolat, túltettem magam rajta, de most 40 évesen már úgy látom a környezetemben - magamat is beleértve- hogy nyűglődünk nem megfelelő kapcsolatokban, nem vagyunk boldogok és mégsem vagyunk képesek kilépni (akkor is ha nincs gyerek vagy anyagi vonzat). Mi lehet az oka szerintetek? Nekem persze van elképzelésem, de másokéi is érdekelnének.
2010. júl. 11. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már szerintem nem hiszik az emberek hogy találnak valaki mást,félnek hogy egyedül maradnak, így maradnak a "megszokott" kapcsolatukban, még akkor is ha nem boldogok.
2010. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ki tuja, hogy találunk-e még valakit magunk mellé és arra pedig nincsen garancia, hogy az majd jobb lesz, mint a mostani.

Egyedül élni meg sokan anyagi, lakhatási szempontok miatt nem tudnak, így marad a már ismert esetleg éppen nem működő kapcsolat, ami lehet, hogy öt év múlva megint működni fog, bármi lehet.

2010. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém a fáradtság.

38 vagyok, semmi kedvem nem lenne randizgatni, kiismerni már kiforrott egyéniségű férfi jó és rossz tulajdonságait.

Erre a korra minden férfi házas és gyereke van, a többi meg selejtes.

2010. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még hogy selejtesek. És aki elvált, de nem lett gyerekük az már miért lenne selejtes?

Az akkor már élje le az életét egyedül?

2010. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt látom, hogy az emberek sokkal könnyebben lépnek ki, és adják fel a még menthető kapcsolatukat. Mert egyszerűbb a rosszat kidobni, és "venni" egy újat, mint megdolgozni a boldogságért. Akik benne vannak a rosszban, és se kilépni, se változtatni nem képesek, azok azt hiszem lusták, és gyávák. Vegetatívak, mint a növény. De vajon tud szeretni az, aki önmagát sem szereti? Mert különben miért él így?

Bocsi, h kérdésre kérdéssel válaszoltam.

2010. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3: Az a selejt, aki házasodik, ha a te félrecsúszott "logikádat" vesszük alapul. Hány, de hány felnőtt férfiembert láttam, akikből az úgynevezett nők pincsikutyát csináltak, jellemtelen, remegő sejthalmazt, aki futott haza a nagyságos asszonyhoz, és egy sört sem mert meginni, hogy este ki ne köpjék az ejakulátumát. Szép barátságok kerültek szemétdombra vulváris dependenciák miatt. És mindezt miért? hogy öt év után három gyerekkel elváljanak. Akkor mi végre? Aki nem kapcsolatfüggő, megél ezek nélkül a jégkirálynőnek nevelt, többségében szellemileg és testileg is igénytelen vámpírok nélkül is.
2019. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!