Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás 3éves kor alatt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás 3éves kor alatt és felett?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elindulásnak:

[link]

2010. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz jár, általában kéthetente egy hétvége.

Annyi a különbség, hogy 3éves kor alatt lehet kérni, hogy éjszakára legyen visszavive a gyerkőc.

Végigjártuk mi is.

2010. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Mi a kérdés?


Egyébként ha azt akarod,hogy a 3 éves gyereked összepisilje magát,hogy idegen helyen,kvázi idegennel kell lennie,akkor bizony ragaszkodj a jogaidhoz és 3 éves koráig max heti két órát láthassa az apja...

2010. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az apa nem egy idegen.
2010. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Az apa nem idegen. Ha nem veszélyes a gyerekre (ez alatt értsetek most mindent), akkor ugyanolyan joga van teljes jogú szülőnek lennie, mint az anyának. És hogy lenne ugyanolyan szülője, ha nem is láthatja a gyerekét, nem alakíthat ki vele kapcsolatot?
2010. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem foglalkozott a gyerekével és nem is érdeklődött róla.Nem tudd róla semmit!Miután beadtam a bíróságra a papírokat,azóta fenyeget,hogy tönkretesz és a gyerekkel akar zsarolni.
2010. júl. 1. 07:17
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
volt férjem se foglalkozott a gyerekkel.Még akkor se mikor vele éltünk.Mikor beadtam a válást azt akarták hogy a gyermek 3 éves kora után elvihesse magával,én nem mentem bele.Megkérdeztem a bíró előtt hogy el e tudná e látni?És azt válaszolta hogy nem.Szóval majd ha a gyermek 6 éves elmúlott elviheti magával.Mondjuk 1 év alatt 4x jött a fiához.Állj te is a sarkadra,ne hagyd,hogy fenyegessen.Mond el a bíróságon,hogy eddig se törte magát a gyermek miatt.Szerintem max csak hétvégén láthatja.Szerintem ostobaság hogy joga van az apának a gyerekhez.Persze joga van ha úgy viselkedik.De ha nem érdekli a gyerek csak ha fenyeget vele az nem apa!!Szégyen de az én fiam meg se ismeri az apját.Azt mondja neki hogy bácsi.Egy kisgyermek nem azt tekinti apának aki a biológiai apja hanem aki nap mint nap vele van,aki felsegíti ha el esik stb...Kisfiam 3,5 éves de imádja a páromat,ö az apukája!!!
2010. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

07.57:és tudod kinek a szégyene?

A tiéd.

Már hogy ismerhetné meg az apját,ha nem engeded?

Majd azért,ha kamasz lesz,ne csodálkozz,ha nem fog tisztelni...

2010. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, én se értek feltétlenül egyet az utolsó előtti magatartásával, de egyértelműen leírta, az apa akkor se foglalkozott a gyerekkel, amikor még együtt voltak.... így azért kicsit más a helyzet, én se bíznám az apára a gyermekem ilyen helyzetben, ha előtte (amikor még minden rendben volt köztünk) nem bizonyított volna, hogy fontos neki a gyermekünk és rá lehet bízni.... de persze ezt a helyzetet csak ők látják, és ha boldogok az új családban és a gyermekük is boldog és apjának tekinti az új párt és ő viszont fiának, akkor csak gratulálni lehet nekik szerintem. Bocs az off-ért. Kérdezőnek: én úgy tudom, 3 éves kor alatt az apa mehet az anyához hogy lássa a gyermeket, de nem viheti el.
2010. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért egy férfiból nem lesz apa,egyik napról a másikra,mint egy nőből.

A "legjobb" apukák is akkor tudtak érdemlegesen és szívesen lenni a gyerekükkel,amikor az már beszélt/járt.

Kérdezz meg erről bárkit.Átlag normál pasi nem tud mit kezdeni egy pár hetes/hónapos csecsemővel...csak legtöbben ezt nem merik elmondani,mert aztán jönnek a szemforgató nőstények...

2010. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!