Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férjem kezd becsavarodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjem kezd becsavarodni?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt váltunk, ő adta be, mert volt neki más.

Azóta az élete nem a tervei szerint alakul. Az akkori barátnő megcsalta, magányos, megtorpant a karriere, a gyerekeinkkel is megromlott a viszonya. Pechszéria üldözi szinte minden téren.

Nekem sikerült párt találni, sokat küzdöttünk a közös babáért, de sikerült. A férjem elkezdett vállalkozni, sokat segítek, és egyre jobban beindul. A gyerekek is elfogadták.


Egy ideje üzenget a gyerekekkel. Mindenért mi vagyunk hibásak, illetve én. Nyáron a láthatás alatt esett: direkt akkor küldtem őket, ne tudjanak programot csinálni. Ha sütött a nap, akkor direkt így időzítettem, hogy ne kelljen őket strandra vinnem. A láthatás fix két hetente hétvége. Ez csak egy példa a sok közül.


Az utóbbi hetekben ilyeneket mond minden közös ismerősnek, hogy kidobtam, azért akartam válni, hogy kisemmizzem, és én csaltam őt a férjemmel. Természetesen fejéhez vágják, hogy ez nem így volt, mindenki ismeri a sztorit.


Mi a fene ütött bele?

Hogy kezeljem?

Teljesen nem tudom megszakítani a kapcsolatot a gyerekek miatt. Pedig szivem szerint ezt tenném.

Egyelőre mindenkinek elmondtam, hogy nem akarok hallani róla.



2018. nov. 20. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Tudom, hogy ez nagyon kellemetlen, de leültél vele beszélgetni négyszemközt, miután elkezdődött ez?

Ilyenkor nehéz nem izomból visszacsapni az áskálódó exnek, de hátha sikerül vele megbeszélned a dolgot és békén hagy.


Az ilyen esetekben én annyira örülnék, ha vissza lehetne vonni a láthatást teljesen (főleg, ha a gyerekek sem akarják látni, mert egy rohadvány féreg), de tudtommal a láthatást max. akkor vonják vissza, ha már vér folyt.

2018. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is leülnék vele és higgadtan próbálnám megbeszélni. Megkérdezni mi a baja, és miért akar mindenkit büntetni?
2018. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat ne beszelgess vele. Exnejemmel 10 eve valtunk vagy tobb azota senki se viselte el pedig szep no.

En se beszelek vele, ha vanvalami, tomondatokban :))

2018. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem beszélek vele, évente egy telefon a maximum, amikor szükséges, minden mást sms-ben, de az is évente talán 5. A láthatást a gyerekkel rendezi, elég nagyok hozzá. Együtt (a két gyerek) mennek át hozzá busszal, oda se kellek már.

Ő már abból levonta a következtetést, hogy még mindig viasza akarom szerezni, mikor megmondtam a gyerekeknek, hogy nem érdekel az üzengetés.

2018. nov. 20. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Szörnyen irigy, hogy neked bevált az élet, neki meg nem. Lenne új csaka, menten abbahagyná ezt, hidd el.

Szerintem konfrontáld őt ezzel, hogy a viselkedése nagyon ovis és szánalmas, merr kár szépíteni, az.


30N

2018. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az ex-feleség csinálta ugyanezt, csak sokkal durvábban. Odajárt a rokonainkhoz, barátainkhoz minket szidni, lejáratni, rendőrségi, gyámügyi feljelentések alap nélkül. Az egyetlen bűnünk az volt, hogy mertünk boldogan élni, és mivel én is jól kerestem, anyagilag is jobban álltunk. Mi végül elköltöztünk.
2018. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:

Boldogtalan ez neki rossz, mivel tehetetlennek érzi magát ezért dühös.

Keresi a megoldást, a magán változtat neki túl fájdalmas ezért kifelé mutogat. Te egy tökéletes bűnbak vagy!

A gyerekekkel való üzengetés miatt beszélnék vele! Az, hogy konfliktus kerülés miatt ő velük üzen te meg rájuk szólsz avval csak egy megoldatlan terhet raktok rájuk.

Nekik az apjuk meg az anyjuk között kell lavirozniuk. Ez rossz és nehéz.

Kéne valami ami kizokkenti őt ebből az apátiából.

2018. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugyanez...pedig ő csalt meg. Nekem sikerült jó pár, jó mhely, jó fizu, ő meh egy csődtömeg...de hat a karma visszaüt, mindig mondtam neki. Mi se beszélhnk, gyerekekkel intézi a lathatást, aztan vagy mennek vagy sokszor nem mert velük is kibírhatatlan sajnos.

Én azért imádkozom hogy bárcsak beesne vmi nő akivel lefoglalja magát, akkor nem velünk packázna folyton.

2018. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az exférjem ugyanez.Pedig együtt van a nővel, akivel csalt, de a barátai szerint nem boldog.

Az a legszomorúbb, hogy a gyermeküket bántják ezzel a viselkedéssel.

Éretlen személyiségek, felnőtt testben óvodás gyerek.Én hiába próbáltam beszélni az exemmel.Olaj volt a tűzre.Meg jobban nyomta a hazugságait.A gyerekeket erősítsd, hogy apa másképp gondolkodik stb.Remélhetőleg előbb-utóbb leáll.

2018. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szard le,megérdemli.A karma körbeért.
2018. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!