Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az volt férjem bemutatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az volt férjem bemutatta nemrég az új barátnőjét a közös gyerekeinknek?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerték gyermekeim a volt férjem új barátnőjét.

Nagyon jól kijönnek a gyerekek az újjal,de a kicsin (5 éves)azt érzem,hogy mikor hazajönnek kicsit távolságtartó velem és olyan ,mintha legbelül picit neheztelne rám de később mindíg feloldódik.

Gondolom össze lehet zavarodva.

Őszintén szólva rosszul esik nekem de persze ezt nem mutatom ki.Próbálok kedves lenni vele és meghallgatom az új élményeit.

Úgy váltunk el az ex-el,hogy a gyerekeket nem fordítottuk egymás ellen.Nem húzzuk le a másikat a gyerek előtt.Mégis azt érzem,hogy a kicsi valahogy neheztel rám.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Miért lehet ez?


2018. aug. 25. 04:39
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Szegény kisgyerek még nem érti ezt az egészet. Az ő kis világa Apából és Anyából áll. Össze van zavarodva, becsapva, meglopva érzi magát. Nem neheztel, hanem végtelenül szomorúan és értetlenül áll az egész helyzet előtt. Ezt nem értik azok, akik azt mondják, hogy nem kell a gyerekek miatt együtt maradni. Persze, kelleni nem kell, csak egy (két, három, négy stb.) összetört, meglopott, becsapott, elkeserített, kiábrándult gyermeki élet lesz a döntés ára.
2018. aug. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Volt ferjem 3 hónappal válás után mutatta be a majdnem 3 évesnek az új nőjét. Képzeled hogy össze van zavarodva. Szóltam az exnek, hogy talán még korai, de azt mondta neki komoly ez a nő, szóval szokjon hozzá a gyerek. Szerencsétlen kisfiunk még azt se dolgozta fel, hogy mi szétmentünk, aztán jött egy új nő.

Mostanra tényleg megszokta, de én féltékeny vagyok kicsit. Heti 1-2 napot velük van és olyankor persze minden meg van engedve aztán hazajön, egyből nem tetszik neki, hogy itt szabályok vannak. Ki tudja mi lenne jó. .

Neked is azt tanácsolom, hogy Légy türelemmel, ez az ő dolguk, hogy jönnek ki egymással, te pedig mindig az anyjuk maradsz akárki is jön a férjed életébe.

2018. aug. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Vagy csak nem meri kimutatni előtted, hogy jól érzi magát az új hölgyike társaságában.
2018. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi ostoba válaszolót!!😂😂😂 Azért nem kell a gyereket ennyire óvni meg félteni,védeni stb mindentől,meg a lelkét sem...Majd megszokja.... 😂😂😂 Ez kész vicc komolyan.
2018. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

#3 Így van. Ha rendesen el lett neki magyarázva, hogy apa és anya már nem szeretik egymást, rossz nekik együtt és meg is értette, akkor most nem akarja mutatni, hogy jól érzi magát köztük. Én is éreztem ilyesmit, mikor elváltak.

Ja, és örülök, hogy elváltak. Akkor lettem volna tönkretéve meg megnyomorítva, vagy milyen baromságokat írt első, ha végig kellett volna néznem a boldogtalan életüket!

2018. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elvált gyerekként max akkor nem beszéltem anyának dolgokról, ha tök király programokra mentünk és tudtam, hogy anya gyűlöli a nőt és úgymond úgy éreztem, ott "nem szabad jól éreznem magam". Lehet a kisfiú is jól érezte magát és most lelkiismeret furdallasa van. De az is lehet te látsz bele többet a dologba. Engem is hordtak pszichológushoz, meg minden, de idegesített, én értettem mi történik, és annyira nem is bántam, szerintem jó dolog, hogy elváltak. Így már legalább mindketten boldogok.
2018. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm is ezt csinálja.Kreálja a jeleket a gyereknél.Faggatja ,hogy mi volt mit csináltak,milyen a nő,látszik a gyereken,h emiatt zavart,mert anya előtt nem szabad mutatni,h ott jó.Ez viseli meg átlagba a gyereket,hogy látja az anyukának fáj még ez a dolog.
2018. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es

NemNem azt csinálom,mint a barátnőd ha figyelmesen olvastad.

2018. aug. 27. 09:15
 9/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Gyerekek okosak.

Szeret téged, félt, pont ahogy te őt, tőled tanulta.

Most ha haza megy és újjong akkor te őszintén tudsz neki pacsit adni és vele örülni?

Baromi szar érzés amikor rájossz, hogy a gyerek életbe bekerült egy konkurencia.

Ha minden jó aklor egy kis idő múlva leesik, hogy te vagy az édes anyja, tisztában vagy vele, hogy mennyi munkád van benne és elfogadod szó sincs konkurenciáról egyszerűen lett még egy ember aki szereti, akit szeret. Ennyi.

Ha ezt így kezeled akkor rólad vesz példát és a gyerekek is jól fogják kezelni.

2018. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem meri kimutatni, hogy esetleg jól érezte magát. talán nem akar megbántani vagy te küldesz olyan jeleket felé, amit félreért és azt hiszi nem lehet boldog az apjánál.
2018. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!