Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Új bizonyítéknak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új bizonyítéknak számít? Figyelembe vehetik?

Figyelt kérdés
2 éves gyermekelhelyezési és bontóper végére értünk. Az elsőfokú ítéletet megnyertem. A férjem valószínűleg fellebbezni fog, mert nem törődik bele a pervesztésbe. A válásom alatt kialakult egy párkapcsolatom, amelyet nem tártam a nagyvilág elé nehogy felhozzák ellenem valamilyen módon. Ha a jogerős ítélet meghozatala előtt mégis kiderülne az változtatna az ítéleten? Az ügyvédem azt mondta hogy még fél év múlva perújítást is kezdeményezhet és addig is titkoljam a kapcsolatomat, de szerintem ez nem normális, végül is elvált nő vagyok miért kéne már titkolóznom. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, de lehetőleg csak a jóindulatú fórumozók válaszoljanak. Köszönöm.
2010. jún. 22. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem számít van-e új kapcsolatod, te egy normális nő vagy, nem áll szándékodban eltiltani a gyerekeidet az apjuktól. A közös szülői felügyelet a lehető legjobb döntés szerintem, ugyanúgy elítélem azt, ha az anya láthatja kéthetente hétvégén a gyerekét, mint azt, hogy az apa láthatja kéthetente hétvégén a gyerekeit. Úgy gondolom, hogy neked van igazad, te egy korrekt, normális elvált nő vagy. Hidd el ez nagyon nagy szó, főleg az én számból, kb. az elvált gyerekes nők 90%-ától hánynom kell, undorodom tőlük és a viselkedésüktől, megérdemled az új kapcsolatot, nem kell eltitkolnod semmit.
2010. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sajna megnézhetik h milyen a párod,a gyerekek szempontjából vizsgálhatják,hiszen ha kizárólagos felügyeletet kapsz,nem mindegy h milyen körülmények között kapod azt meg. de ha te is és a párod is "normálisak" vagytok nem lehet gond. de lehet h hozzátennne az ügy lefutási idejéhez jócskán.. sztem halgass az ügyvédedre
2010. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!