Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Új bizonyítéknak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új bizonyítéknak számít? Figyelembe vehetik?

Figyelt kérdés
2 éves gyermekelhelyezési és bontóper végére értünk. Az elsőfokú ítéletet megnyertem. A férjem valószínűleg fellebbezni fog, mert nem törődik bele a pervesztésbe. A válásom alatt kialakult egy párkapcsolatom, amelyet nem tártam a nagyvilág elé nehogy felhozzák ellenem valamilyen módon. Ha a jogerős ítélet meghozatala előtt mégis kiderülne az változtatna az ítéleten? Az ügyvédem azt mondta hogy még fél év múlva perújítást is kezdeményezhet és addig is titkoljam a kapcsolatomat, de szerintem ez nem normális, végül is elvált nő vagyok miért kéne már titkolóznom. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, de lehetőleg csak a jóindulatú fórumozók válaszoljanak. Köszönöm.
2010. jún. 22. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de egy ilyen pernél rohatdul nem érdekli őket amit csinálsz, vagy is igen, de csak a gyerekek miatt.Itt a gyerekről szól mineden és ha kukacoskodni akarnak, akkor simán beleköthetnek, mert egy gyereknek ez nehéz lelkileg. Tapasztaltam...
2010. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

sose értetem, hogyha valaha szerette egymást két ember, akkor a válásnál mi a francért nem tudnak legalább emberként viselkedni a másikkal + két szülőnek miért az a legfontosabb, hogy ki nyeri a pert, ahelyett, hogy mi a jó a gyereknek



amúgy az ügyvéded meg egy balfék

2010. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Hidd el én sem értem. A férjemnek még a közös szülői felügyelet is fel lett ajánlva, de ő nem élt ezzel a lehetőséggel. Ő mindenképpen nyerni akart!!!Én sem szeretnék háborúskodni, de ha egyszer mát így alakult akkor élném a saját életem, mert jogom van a boldogsághoz. Egyetértek az Ügyvéd dologban is.
2010. jún. 22. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A biróságot nem érdekli, van-e új kapcsolatod, sőt, ha a gyerekek jól kijönnek vele, akkor még jó is lehet...

Szóval semmi értelme titkolózni.

A biróságot az se érdekli, ha már a házasság közben van szeretőd...

Az a fontos, hogy a gyerekeket el tudod-e látni megfelelően.

2010. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez a válasz jól esett.
2010. jún. 22. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Birója válogatja, hogy mit vesz figyelembe, mind a két válaszban van igazság. Az utóbbi lenne a szerencsésebb, és a korrekt döntés, de hát ?
2010. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
"csak a jóindulatú fórumozók válaszoljanak" - Tehát csakis önigazolást, együttérzést követelsz.
2010. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. A jóindulat alatt azt értem, hogy a kérdésemre válaszoljanak, és ne látatlanban ítélkezzenek. Nem arra van szükségem, hogy még jobban belelépjenek a lelki világomba.
2010. jún. 24. 11:54
 9/12 anonim ***** válasza:
mennyi idősek a gyerekeid,ha elég idősek ők is beleszólhatnak h kivel akarnak élni. Vagy elmondhatják h kedvelik az új párodat
2010. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8 és 7 évesek. A szakértői vizsgálaton kijelentették, hogy velem szeretnének élni. Ezt valamilyen szinten a bíróság is figyelembe vette, sőt a határozatban is benne van. Az új párom imádják és ez az érzés kölcsönös. Ők is költöznének. Mivel intelligens gyerekeim vannak ezért szinte mindent megbeszélek velük, kikérem a véleményüket. Ha azt látnám hogy nekik fájdalmat okozna egy költözés, nem tenném meg vagy várnék. Sokszor van hogy ők kérdezik hogy mikor megyünk már, mert alig várják.
2010. jún. 24. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!