Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi csináljak, ha nemsokára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak, ha nemsokára válok a férjemtől-pár nap múlva-de közben kiderítettem, hogy még a házasságunk alatt megcsalt -nagyon ki vagyok borulva-és született egy 2 hónapos gyereke? mit lehet ilyenkor tenni, ha még gyerektartást sem fizet rendesen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel, hogy megcsalt ? Már olyan értelemben, hogy ez miben befolyásolja a válást? Kárpótlást akarsz, vagy mi? Küldd el a büdös p.csába, ennyit tehetsz.
2010. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mármint kinek nem fizet gyerektartást? Nektek is van közös gyereketek és róla beszélsz? Ha nem fizet,akkor a bíróságon szólhatsz és megítéli neked a bíró.Ami a megcsalást és a másik gyereket illeti,az nem jogi dolog.Az maximum fájhat,meg is értem,hogy kiborít,de ezt nem lehet szankcionálni,ezt a békát le kell nyelni,sajnos.
2010. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egésuen értem a kérdést! A tied a gyerek vagy a másik nőé? Kinek nem fizet gyerektartást?

Ha nem a tied a baba,akkor ne törődj vele. Ha úgy is váltok,akkor nem sok jelentősége van már annak,hogy megcsalt. Ez csak akkor lenne gond,ha nem akarnátok elválni.

2010. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem világos, kinek nem fizet. Van közös gyermeketek? Vagy a házasságon kívüli gyerekre utalsz?

Ezt mindenképpen add elő a bíróságon, mint új tényt. Ez egy alapos ok /a többi feltételezett mellett/ a válásra.

2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévőktől elnézést! Egybe értek a válaszok!
2010. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ömlesztett kérdés. Nem értem mit akar. Uh.
2010. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elváltok,és van közös gyermeketek,akkor gáz van,mert a feléd fizetendő gyermektartás összegét annak tükrében fogják megítélni,hogy a közös gyermeken kívül van-e más eltartottja.Ha a másik nőtől lévő gyermek után is van tartási kötelezettsége,akkor a ti gyermeketekre kevesebbet ítél meg a bíróság.
2010. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te szegény, annyira nagyon sajnálom. Megértem a fájdalmadat. A lelked fájdalmát kezeld mozgással. Fuss, gyalogolj, üss.
2010. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. A megcsalás nem halálos bűn.
2010. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Közös gyereketek is van?
2010. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!