Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idősen szólhatok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen szólhatok bele abba, hogy kivel lakom?

Figyelt kérdés

A sok veszekedés miatt váltak el a szüleim. Úgy beszélték meg, hogy nem mennek bíróságra, hanem mint 2 normális ember megbeszélik a dolgot. Pár hétig működött is a dolog én meg a tesóm ott aludtunk, ahol akartunk. De aztán anyunak nem tetszett, hogy sokat vagyunk apunál és azt mondta, hogy a tanulás miatt inkább csak hétvégén kellene találkoznunk. Most meg már hétvégén se enged el hozzá, mindig ki kell vmi indokott találni, hogy hova megyünk. Most új pasija van és azóta mindig veszekszik velünk és az új pasi kicsit agreszív. A tesómmal beszélgettünk és ő is meg én is szívesebben laknánk apunál. Apuval meg is beszéltük titokban és ő mondta el anyunak, hogy mi mit szeretnénk. Ezen anyu kiakadt és nem engedte meg.

Apu azt mondta, hogy ezek után elmegy bíróságra, mert ez így nem mehet tovább. Kiváncsi vagyok, hogy a mi szavunk számít e ilyen esetben.

Én meg a tesóm is 12 évesek vagyunk.


2010. máj. 6. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha mindkét szülőt alkalmasnak találja a bíróság arra, hogy eltartson és felneveljen titeket, akkor szerintem a ti meghallgatásotok fogja meghozni a bírónál a döntő szót.

Alkalmas: pl. nem alkoholista, vagyis nem veszélyezteti testi, lelki épségeteket. Van lakás a feje fölött (saját tutira előny), és van munkája, amiből el tud titeket is tartani. Pontosan nem tudom, de ezek lehetnek a legfontosabbak.

2010. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinem köszönöm a választ. Remélem én is, hogy tényleg figyelembe veszik, hogy mi mit akarunk.
2010. máj. 6. 19:15
 13/15 anonim ***** válasza:
én ugy tudom, hogy 14 éves kortól lehet eldönteni, az alatt legfeljebb figyelembe veszik, amit szeretnél -vagy nem. :)
2010. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg figyelembe fogják venni. Sajnos tudok olyan esetet mondani, amikor nem vették figyelembe, de az egy kicsit más szituáció volt. Egyébként joga most sem lenne eltiltani tőle. Nem is folytatom, nő létemre borzalmasan fel tudom húzni magam az ilyen dolgokon. Minden tiszteletem apukátoké és a tiétek, hogy meritek vállalni a döntéseteket.
2010. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a gyakorlatban szerintem nem azt nézik, hogy ki 12 és 14. mindenképpen beszéljétek meg apukátokkal a dolgot! sok sikert:)
2010. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!