Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idősen szólhatok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen szólhatok bele abba, hogy kivel lakom?

Figyelt kérdés

A sok veszekedés miatt váltak el a szüleim. Úgy beszélték meg, hogy nem mennek bíróságra, hanem mint 2 normális ember megbeszélik a dolgot. Pár hétig működött is a dolog én meg a tesóm ott aludtunk, ahol akartunk. De aztán anyunak nem tetszett, hogy sokat vagyunk apunál és azt mondta, hogy a tanulás miatt inkább csak hétvégén kellene találkoznunk. Most meg már hétvégén se enged el hozzá, mindig ki kell vmi indokott találni, hogy hova megyünk. Most új pasija van és azóta mindig veszekszik velünk és az új pasi kicsit agreszív. A tesómmal beszélgettünk és ő is meg én is szívesebben laknánk apunál. Apuval meg is beszéltük titokban és ő mondta el anyunak, hogy mi mit szeretnénk. Ezen anyu kiakadt és nem engedte meg.

Apu azt mondta, hogy ezek után elmegy bíróságra, mert ez így nem mehet tovább. Kiváncsi vagyok, hogy a mi szavunk számít e ilyen esetben.

Én meg a tesóm is 12 évesek vagyunk.


2010. máj. 6. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Már elég idősek vgytok ahhoz, hogy a bíró ne csak meghallgasson, hanem figyelembe is vegye a véleményeteket. De dönteni az alapján fog, hogy a nevelésetekre ki az alkalmasabb: apukád vagy anyukád.


Anyukád ellen szól, hogy gátolja, akadályozza a kapcsolattartást apukáddal.

2010. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. máj. 6. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha mindketten apukátokkal akartok lakni, akkor szerintem a bíró meg fogja engedni. hány éves a tesód?
2010. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ő is 12, ikrek vagyunk.
2010. máj. 6. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:
akkor apukátoknál fogtok lakni.
2010. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ennyi idős volt a lányom mikor elváltunk, és a Bíróság nekem ítélte. Én neveltem fel, juttattam ki az életbe.

Jó esélyetek van, hogy ti válasszátok meg, kivel akartok maradni.

Sok sikert, hogy jól érezzétek magatokat.

Férfi vagyok

2010. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hmmm, érdekes engem 8 évesen kérdeztek emg a bíróságon, kivel akarok lakni. De mivel mindkét szülőt szerettem, nem tudtam választani közöttük.

Ezért anyuhoz tettek. Bár azt mondtam volna, hogy apuval maradok.

2010. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Remélem igazatok van. Am egy ilyen kb. mennyi ideig tart?
2010. máj. 6. 17:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Bizony számít a szavatok. Pláne abban az esetben, ha - amint írod - anyukád pasija kicsit agresszív. Ha apukátokhoz akartok menni, a bíróság ezt méltányolni fogja és ott élhettek. Anyukád pedig pasizzon nyugodtan. Akár hisztizhet is. Ha még tanultok /nyilván való/ oda is fog menni a gyerektartéásm ahol /akinél/ nevelődtök.
2010. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17:50 vagyok.

Ha apukátokkal bementek a gyámügyre, fel lehet gyorsítani az eseményeket.Mellettetek szól, hogy anyukátoknak új partnere van, és ez zavar titeket.

2010. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!