Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy zajlik egy válás, ha pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy válás, ha pl. gyermektartásban nem tudnak a felek kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal 2 eve elunk egyutt, de meg mindig nem vált el. Mar a 3-ik targyalas lesz, de még házasok. Felesege irrealisan magas gyerektartast kovetel úgy, hogy a paromnak kozel sincs annyi a jovedelme, amiből ki tudná azt fizetni. Nyilvan huzni szeretne a valast (ahogy ezt mondta is).

Kerdesem az lenne, hogy attol hogy ok még nem egyeztek meg a tartast illetoen elvalasztjak őket vagy sem? Egy jogasz ismerosom azt mondta, hogy igen, es a tartasi pert kulon perben folytatjak. Viszont o nem csaladjogasz, es ha utana nézek, akkor azt is olvasom, hogy igy nem valasztjak el oket, csak ha mindenben megegyeztek. Akkor hogy is van ez?


Koszonom elore is a valaszotokat!



2016. nov. 24. 13:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
12%
Ha semmit nem keres akkor hogy fizeti ki a 60 ezret?
2016. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
49%
31#: Akkor szted ne fizessen ha nem keres? Eladhatja a házát vagy menjen el dolgozni :-)
2016. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
23%
Kerdejel van a mondat vegen :) Tehat egy kerdes :)
2016. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Én nem keresek kifogásokat, hiszen nekem is van egy kislányom és tudom, hogy mennyibe kerül egy gyerek havonta. Azt is tudom, hogy "anyu" nem adja meg azt a gyerekének, amit követel. A másik az, hogy nagyon sokat van velünk és mi nagyon szeretjük, ha ez így van. Nekem is volt egy házasságom, ami 19 év után ment tönkre. Persze a mi szétválásunk más volt, mert közös megegyezéssel, szépen váltunk el a kislányunk érdekében. Ezért sem értem azokat a nőket, akik haragszanak a volt férjük új "bigéjére", mert egy házasság szétbomlásának kettő ember az oka, csak ezt el kellene fogadni, és magunkban is látni a hibákat. Én nem bántom a volt férjem jelenlegi párját, azt szeretném, hogy boldog legyen. Azt gondolom így van ez jól. Én sem vagyok már annyira fiatal, de nem fogok megkeseredni, befordulni azért, mert valami nem sikerült. Azért sem, mert elképzelhető, hogy engem is megcsaltak..


A másik! Nem kell az én páromat bántani, csak azért, mert "anyucit" (téged) megcsaltak, elhagytak egy bigéért. - majd én fejbe vágom, ha okom lesz rá :D A párom dolgozik, csak jelenleg nem olyan fényes a helyzetünk, mint ahogy a mai világban sajnos előfordul.


Szóval "anyucik" (!) ne keseredjetek el, legyetek inkább újra "bigék". :D Hajrá!! ;)

2016. nov. 24. 21:48
 35/36 anonim ***** válasza:
31%

Eltévesztetted a házszámot, kérdező. Engem nem csalt meg a férjem, és nem is cserélt le másra, én sem szándékozom őt, mert mindketten jól választottunk, immár több, mint 25 éve.:-)

"Azert mert o evi 4x tud kulfoldon nyralni vagy telelni..azt mas ne fizesse mar ki. "

Ennek és a többi kommentednek fényében azt tudom javasolni, hogy ne anyut szidd tele szájjal, bármennyire is irigyled. Sz..r ügy, hogy másodjára csak egy lusta lúzert tudtál kihorgászni (elsőre meg az isten tudja, mit, ha a gyerek érdekében kellett válnod tőle), de ezt magadnak köszönheted. Talán fogadd meg a saját tanácsaidat, hátha legközelebb jobban sikerül.:-)

Egyébként rég lezárult volna már a tárgyalás, ha tényleg irreális a kért összeg, téged igencsak átvernek.


20-as

2016. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
23%
33#: azt mondta, hogy van 50-60e Ft bevétele, saját elmondása szerint 20-20-at hajlandó fizetni, ha megítélik.....
2016. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!