Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy zajlik egy válás, ha pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy válás, ha pl. gyermektartásban nem tudnak a felek kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parommal 2 eve elunk egyutt, de meg mindig nem vált el. Mar a 3-ik targyalas lesz, de még házasok. Felesege irrealisan magas gyerektartast kovetel úgy, hogy a paromnak kozel sincs annyi a jovedelme, amiből ki tudná azt fizetni. Nyilvan huzni szeretne a valast (ahogy ezt mondta is).

Kerdesem az lenne, hogy attol hogy ok még nem egyeztek meg a tartast illetoen elvalasztjak őket vagy sem? Egy jogasz ismerosom azt mondta, hogy igen, es a tartasi pert kulon perben folytatjak. Viszont o nem csaladjogasz, es ha utana nézek, akkor azt is olvasom, hogy igy nem valasztjak el oket, csak ha mindenben megegyeztek. Akkor hogy is van ez?


Koszonom elore is a valaszotokat!



2016. nov. 24. 13:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg érdekelne, hogy miattad válik-e a fazon, vagy már azelőtt beadták a válást, hogy te megjelentél. Mert ha előbbi, akkor érthető, hogy az asszony igyekszik kicseszni veletek (mondom ezt úgy, hogy én is "új bige" vagyok...)
2016. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Egyebkent a temahoz nem sok koze van annak, amire most valaszolok. De nem miattam valik a parom es en nagyon szeretem a kisfiat, ugy ahogy o engem. Es ehhez nem fuzok tobb mondanivalot. Mi szeretnenk, ha itt lenne velunk, de ez nem olyan egyszeru. A masik: azert, mert teged elhagytak, megcsaltak, kidobtai egyszoval: megunt oregesedo elvalt no lettel, ne bants masokat ok nelkul. Menj el fodraszhoz, jogazz, setalj sokat a friss levegon es ne a hulye ex ferjeddel foglalkozz meg az uj bigejevel, hanem a gyerekeddel, hogy o jol erezze magat. Aztan majd hatha te is talalsz egy hozzad valo ferfit, aki csillapitja merhetetlen duhodet a volt ferjed es a bigeje irant.
2016. nov. 24. 16:45
 23/36 A kérdező kommentje:
Az utolso a 20-nak szolt :)
2016. nov. 24. 16:48
 24/36 anonim ***** válasza:
61%
Annyiban egyetértek az előttem szólóval, hogy semmi közöd a kettejük magán/pénzügyeihez, azt követel rajta az exe, amit akar, a párod meg annyit fizet majd a megítélten felül, amennyi jól esik neki. Előttem is írták azonban, hogy olyan 20%-a mindenképpen jár a fizetésének ill. tudni kellene, hogy az exnek mennyi jövedelme van, ill ki hagyott el kit és miért.
2016. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem akarom itt leirni, de sokkal kevesebbet keres, mint amennyit kovetel. Es a felesege akart valni es o dontott a kulonelesen.
2016. nov. 24. 18:42
 26/36 A kérdező kommentje:
Inkabb ugy mondanam, hogy o nyujtotta be a valoper igenyet, de elkepzelheto, csak "heccelesbol". Igy belegondolva.
2016. nov. 24. 18:45
 27/36 anonim ***** válasza:
35%
Tehát sokkal kevesebbet keres, mint 85ezer? Szóval segélyen él. Nem csoda, hogy kidobta az asszony.
2016. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
73%
bocs, kérdező, de nekem ez sántít. Biztos, hogy a volt feleség hátráltatja a válást? Az én barátnőm is most vált, ő 3 beteg gyerekkel maradt egyedül, irreálisan sokat kért, közölte is a bírónő, hogy 50%, viszlát. Ha a párod nem keres annyit, mint amit a nő kér, akkor már rég lezárták volna az ügyet, mert jogszabály határozza meg, mennyi lehet a max tartás.
2016. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
73%
és bocs, nem azt mondom, hogy te hazudsz, hanem azt, hogy a párod ver át.
2016. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
63%

Lehet hogy Te vagy az exem új nője :-D :-D


Már csak ha 85ezret se keres....


Én amúgy 30-30-at kértem (két gyerek van), elég sokáig húzzák de ez van.


Az exemnek a 60 valóban baromi sok, mivel semmit sem keres (sok év óta, részben ezért is raktam ki, de még meg is csalt). Én meg azt mondom: az egyik gyerek táplálékallergiás, mindkettő szemüveges, jön a fogszabályzós korszak, van egy különsport, fizetős a suli (60ezer/hó a kettőre), az albi meg 140e Ft rezsivel. És akkor még nem ettünk, semmit sem csináltunk....

Én azt gondolom, hogy még a 85ezer sem sok, számold ki hogy mennyivel többet tesz bele az anya munkában! Ne csak a számlákat követeld.....

Ha nem akartok fizetni, vegyétek magatokhoz a gyereket, ne a kifogásokat keresd!

2016. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!