Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyre jobban hiányzik, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban hiányzik, most értem csak meg igazán, hogy milyen érzés!? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 2 éves lehettem, amikor szüleim elváltak! Tehát ahogy nőttem fel, meg szoktam hogy csak anya van! Persze voltak pasiai közben, de egyikből sem lett semmi komoly! Már van egy komoly kapcsolata, lassan 9 éve együtt vannak, már volt eljegyzés is meg minden !

Csak egy baj van!!!!

Most ahogy kezdek felnőni, kezdem érezni, hogy milyen apa nélkül! Tudom, ott van a nevelő apukám de azért az mégis teljesen más! Egyre többet gondolok apára, meg hogy mennyire hiányzik! Régebben kb 2-3 havonta jött le hozzánk, vagy én mentem hozzájuk.. de ahpgy egyre nagyobb vagyok, alig találkozunk már, csak évente! Sőt mult évbe nem is találkoztunk :/ Egyre ritkábban hív fel! Tudom, neki is van már családja, van 3 gyereke és barátnője! Oké én ezt megértem! De azért én is a lánya vagyok! És egyszer vettem a bátorságot és elmondtam neki, hogy megértem hogy "új" család meg minden, de azért még is a lánya vagyok, és én nagyon szeretem :/ Akkor mondta hogy menjek fel hozzá! (egyébként nem lakuk egymáshoz kőzel,, sőt.. :/ ) akkor ott voltam náluk de csak pár napig.Jól éreztem magam, és amikor mentem haza, még sirni is majdnem elkezdtem! Szerintetek mit csináljak?! Gondolkotam azon, hogy ott kezdjem a középsulit! (14 éves vagyok) De ha elmennék, akkor meg anya hiányoznak nagyon szerintem :/ Annyira nem tudom mit kéne tenem! Kicsit ugy érzem mintha már apának a másik családja fontosabb lenne ! Annyira rossz érzés ...

Kérlek segítsetek


14/L


2010. ápr. 22. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik Apudnak tényleg inkább csak az új családja létezik... de fontos hogy megértsd, erről te egyáltalán nem tehetsz, és Apus sem hiszem , hogy szándékosan hanyagol, egyszerűen más az élete. Még mielőtt leszidnának, leírom, hogy pont így volta, szüleim 8 éves koromban váltak el, Apum nem igazán foglakozott velünk, pár évig még 2 hetente jártunk hozzájuk(neki is lett úl családja) ,aztán 12-13 éves korom óta már nem megyek , és ő sem tart rá igény, hogy rendszeresen látogassam, ha hívom, vagy találkozunk az utcán örül, és akkor alig tudunk elválni annyit beszélgetünk, és másoktól hallom, hogy nagyon büszke rám , mégsem keres rendszeresen... ma már nem haragszom rá emiatt, 27 éves vagyok, és azt hiszem mikor én születtem még nem volt érett az apasághoz, mert a féltestvéremet már úgy neveli ahogyan azt el lehet várni egy szülőtől -felesleges lenne emiatt haragudnom, megsértődnöm, mert változtatni nem tudok rajt, így alakult, el kell fogadni!
2010. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd tovább így az eseményeket. A helyed az édesnyád mellett van, oda járj suliba, de keresd te apukád ha ő nem ekres! Igen tudom, neki kéne. 18évet vártam rá hogy keressen az édesapám, és most kb egy hónapja elkezdtünk találkozgatni. Mondd el neki hogy hiányzik neked, szervezz vele programokat. Ne félj te kezdeményezni. A mai napig azt mondom, hogy szerintem is az apnak kéne (nálunk is neki keleltt volna) de ha ő nem teszi akkor neked kell. Tudom milyen érzés apa nélkül felnőni, és azt is tudom milyen érzés rájönni hogy ez fáj nekem. Nagyon sokáig csak röhögtem hgy én tökjól elvagyok, nemgáz apa nélkül, holott de. És a legrosszabb érzés erre rádöbbenni, hogy magadnak is hazudtál. Ne hagyd magad, keresd az édesapád. A mostani családja is nyílván fontos neki, velük mindig több időt lesz, hiszen együtt élnek. De azt sem szabad hagynod hogy a féltékenység úrrá legyen rajtad. Ő a te édesapád, és te az ő lánya vagy, és ezt a kapcsolatot semmi nem fogja elvenni tőletek. Az ember szívében korlátlan mennyiségű szeretet fér, és az hogy téged mennyire szeret, az nem attól függ hogy a családját mennyire.
2010. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sokat segít, hogy valaki megért, mert senkivel nem tudok erröl beszélni:/ Próbáltam, már de nem megy! És elég rossz, hogy magamba kell folytanom! Remélem nem felejt, el hisz én vagyok az EGYETLEN lánya, a többi mind fiu!! És fogom keresni, mert én nagyon szeretem és hiányzik! És tényleg igazadvan, eddig azt hittem meg vagyok nélküle stbstb, de mégsem! Most kezdtem el pár hónapja érezni, hogy nagyon NEM vagyok el nélküle :((
2010. ápr. 22. 20:31
 4/9 anonim válasza:

az én szüleim is elváltak mikor 2éves voltam. tudom milyen érzés ugyanezt átéltem. akkoriban én is bántónak találtam hogy én nem létezek számára. anyáék házassága (ahogy mesélték) jo volt.. sőt apa is akart gyereket és ugy értesültem a fogantatásomról hogy elég nehezen jöttem össze nekik szóval küzdöttek értem. hát 2évre rá elváltak. gondolom most igy magamba 21évesen hogy ezért küzdött hogy eldobjon?! nem volt könnyű gyermekkorom apu nélkül. igaz lett anyának egy barija már 17és fél éve együtt vannak. Nevelőapámnak nagyon sokat köszönhetek mert mikor beteg,lázas voltam ő tekert el a patikába nekem gyogyszerért szakadó esőbe. kérdezem én -akkor hol volt az apám? nekem is fáj hogy elhanyagolt. van egy féltesóm ő már 17éves és fiu. (hozzáteszem már a fiu anyjától is elvált apu) egy városban laknak és az öcsém is igényli hogy legyen apja és vele többet is van. ez nekem nagyon fáj még igy 21évesen is.sokszor sirtam már anyának hogy miért kellett elválniuk de rájöttem ha nem működik egy kapcsolat akkor jobb ha szétmentek. ki tudja mit éltem volna át akkor ha később válnak el és veszekedés közepette növök fel. egész életemben igen lelkis voltam ha én sínylettem volna meg a válásukat lehet már a gyogyiban lennék. jah és hozzáteszem a sulit én is abba városba keztem el ahol apa lakik de szerinted többet vooltam vele??! fenéket. és nem bánom ha csak egy évbe egyszer találkozok vele. legalább van miről beszélni.. bocsi csak rámjött a szófosi :) kitartás és fel a fejjel.


21/Lány ;)

2010. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Mi most váltunk el,a kislányom nyáron lesz három éves.Az anyja neveli,én csak hetente egyszer láthatom hétvégén mivel még nincs 3 éves,de már alig várom,hogy ottaludhasson velem mint előtte is minden este.Nekem nagyon kevés az a heti 1 nap,az évente csak 52 nap,sokszor a sírás kerülget mikor visszaviszem az anyjához és a buszon hazafele elmélázom azon,hogy mennyi szép nap múlik el nélküle,mennyi mindenről maradok le,és milyen kicsi mégaz én Egyetlenem.Sokszor eszembe jut,hogy az anyja leszidja akkor hova menekül majd?Talán a nyakamba ugrana de én nem leszek ott amikor szüksége lenne rám.Gyönyörű napokat töltünk együtt,mindig szalad elém,búcsúnál küldi a puszikat,sokszor maradna még velem,közben arra gondolok bárcsak ez mindig így maradna.Naponta hívom telefonon,hogy halljuk egymás hangját,együtt énekelhessünk valami szép dalt,halljam édesen nevetni,érezzem,hogy boldog akkor talán nyugodtan térek nyugovóra.Amikor szabadidőm van írok pár sort a naplómba az elmúlt pár napomról,hogy ha felnő majd mindent tudjon rólam.Próbálom az életem úgy élni,hogy legyen elég erőm és kitartásom ahhoz,hogy a szeretet megmaradjon mert Ő olyan kis törékeny és nem tehet semmiről.

Ne haragudj,hogy ilyen hosszúra nyúlt az mi történetünk,én pont azt szeretném,hogy a lányom bármikor számitson rám és jöjjön amikor akar,mert apa is csak egy van,mármint édesapa.Bízom még abban is,hogy később odaköltözik majd hozzám az én lányom és lehet még teljes az életem mert így nagyon érzem a hiányosságokat amit nem szándékozok mással pótolni.

Azt javaslom,hogy mondd el apádnak az érzéseidet,hogy egyre jobban szükséged lenne rá és ne távolodjatok el egymástól!Te a lánya vagy ő pedig az apád!Kívánom,hogy legyél boldog mert te sem tehetsz semmiről,egyszer élünk és addig kell cselekedni míg lehetőségünk van rá!

2010. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

az utolsó íróhoz. kicsit megkönnyeztem mikor olvastam a történetet. igaza van és tényleg beszélj apukáddal az érzéseidről. lehet megváltozik minden és kicsit jobban odafigyel majd rád.


21/lány

2010. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezen én is bekönnyeztem, nem csak te ! Nagyon megható!

Köszönöm, hogy legalább ti megértetek engem!! Sokat számít nekem..

És fogok beszélni vele, mihelyst tudok, mert nekem így egyre roszabb :/

2010. ápr. 23. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Én úgy gondolom, NE Te keresd az apukádat állandóan. Ha nem száll magába..

Én is 2 éves voltam, mikor a szüleim elváltak. Apukámmal maradtam, majd átkerültem a nagymamámhoz. Most 16 éves vagyok, és már 8-9 éve lakom a mamámmal! Tavaly előtt felkerestem anyukámat, akkor voltam 13 éves. Úgy tűnt minden jó stb. Majd rá egy évre ilyet szól anyukám, hogy nem találkozhatunk többet, mert az új pasija nem engedi meg, és hogy sose tekintett Rám úgy, mintha a lánya lennék. Ngyon rosszul esett. Mondta, hogy ne hivogassam meg semmi:( Azóta fáj!

Most 16 éves vagyok.

Amúgy ha gondolod, felvehetsz MSNre és segítek, meg meghallgatlak, bármi gondod van. Tudom milyen rossz most Neked.

Msn: playgirl1230@hotmail.com

2010. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13:34! a te eseted más. nálad nyilván nem játszik már a keresed te dolog, és nagyon sajnálom, de a tanács nem jó. A kérdező tlaálkozgat az édesapjával, csak tirkán, és egyáltalán nem az a szitu mint nálad meg édasányádnál! Persze, az sem állapot ha midnig csak a gyerek keresi a szülőt, de elindítani a folyamatot el lehet! És 99% hoyg az apa a fejéhez kap és rájön mit csinált eddig rosszul, és keresni fogja ő is a gyerekét. Én is így voltam vele, hoyg na nemár hogy én keressem, az ő dolga. De ha Mohamed nem megy a hegyhez... és jól alakult.
2010. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!