Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 300 ezres gyerektartás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

300 ezres gyerektartás egy hajléktalantól. Adócsaló vagyok? Elkölthetem?

Figyelt kérdés
A volt férjem, aki bűnöző, minden hónapban befizetett a számlámra 300 vagy mégtöbbet, max: 400ezrek karácsonykor. Közlemény rovatba beírta, hogy gyerektartás. A teljes összeg fellelhető, nálam van, ott a számlán, én 186ezret keresek, asszisztens a TV-nél. Elkölthetjül a pénzt nyugodtan vagy adott esetbern visszakérheti tőlünk? Milyen jogi indoka lehet rá? Amúgy visszaadnám, ha kérné. Az apehtól kell e félni? A rendőrség elveheti-e tőlünk?
2010. ápr. 15. 17:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg neked nem kell én szívesen elfogadom, mert nem nagyon tudom fizetni a lakás hitelemet, és 15eFt múlik a házam. Én boldog lennék ha valaki nekem küldene ennyit már mint 15eFt is, ha meg 300eFt én lennék a legboldogabb.
2010. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért vinnék el azt a pénzt? Bármit csinál is a volt férjed, ha elitélik, be kell vonulnia ha van pénze, ha nincs. Ezt különben is azután kaptad tőle /gyerektartásként!/, hogy külön mentetek. Ne aggódj a pénz miatt. Aggódjon ő, ha megtudják, honnan szerzi a pénzt. Majd ő megmagyarázza.
2010. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgaid miért vinnék el?Semmi közöd hozzá igazából így hogy már nem a férjed.Arról meg hogy ő ennyi gyerektartást fizet arról nem te tehetsz(örülj neki)Előttem már okosakat mondtak ha nincs rá szükséged tedd félre.
2010. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van, miért ne költenéd el? de ha neked nem kell akkor küldöm a számlaszámom és küld rá nekem:)
2010. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Sztem semmi gondod nem lesz ha költesz belöle és tényleg nem értem h most mi a gond holott egyesek mint pl én is a megélhetésért harcolunk.De most komolyan ha neked se lenne mit adni a gyerekednek enni meg se fordulna a fejedben h ne költsd el.Csak irigyelni tudlak....Ja és ha neked úgy se kell küldj nekem is 1 kicsit:D
2010. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is ilyen kaliberű a férje, csak ők együtt is vannak. A pasas néha ül egy kicsit, de amúgy élnek mint Marci Hevesen, kb. kacsalábon forgó házban, gyereknek meg maguknak minden szar megvan, őket sem molesztálja az apeh, nem hiszem, hogy téged a gyerektartásért fognak. Az nem is a tied, hanem a gyerekre megy, honnan a frászból tudnád miből? Megállapodtatok egy kicsiben, hát azóta biztos felment a fizetése, de te nem beszélsz vele, mert legszívesebben kinyomnád a szemét is örülsz, hogy gondoskodik a gyerekéről, mert az övé is és kész. :))
2010. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozik a volt férjed?
2010. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Téged se az eszedért vettek el, mért nem azt kérdezed a jogászoktól hogy tüntesd el a pénzt hogy senki ne vehesse el tőled. Gondolod a te szar's 160 ezredből meg tudnád teremteni a gyerek jövöjét. Lehet hogy most kényelmesen megvagytok de hogy ennyi pénzből nem tudsz lakást, tanulást finanszirozni az biztos. Tudod van aki nem tudja ettetni a gyerekét ilyen helyzetbe te is kerülhetsz, akkor majd jól jönn ennyi pénz.
2010. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,azért van ám ellenpélda is.Akkori páromat az apeh úgy megfingatta,hogy csak na,pedig csak egyéni állatorvosként dolgozott,természetesen nem vallott be mindent azonban ahhoz képest luxusban élt.Az apeh látta az összes bankszámláját,összeköttetésben állt a földhivatallal,tudta,hogy hány kocsija van stb.Vagyonosodási vizsgálat keretében több,mint két millió forint bírságot tettek rá.Ezért mondom,hogy azért annyira ne hülyézzétek le a kérdezőt,mert az apeh azt is tudja ám,hogy a volt férj börtönbe ült,főleg ha együtt működnek a rendőrséggel.
2010. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
100%
Sziasztok!A többséggel értek egyet én is boldog lennék ha tudtak volna aszüleim 1 fél lakást venni nekem,nem kéne ennyit fizetnem,és gondolkodnom mi legyen holnap.Ha nyomoznak is a férjed utánn,vagy vizsgálódnak az ő baja.Már nincs közöd hozzá!A pénz meg a gyereké,tőle nem vennék vissza!!Tedd el neki,örülj hogy majd nem kell nyomi életet élnie.Az meg az ő baja hogy honnan vette.Irigyellek én is,mint pár előttem szóló.
2010. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!