Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után 3 gyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 3 gyerekkel, mennyire ridnak meg tőle a férfiak?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen válás közben vagyunk, annyira tarthatatlanná vált a helyzet, hogy nem volt más választás. Nagyon vágyom arra, hogy újra szeressenek és én is szerethessek. 34 éves vagyok, csinos nő..viszont van 3 kisgyerekem..Ez mennyire risztó a férfiak számára amint megtudják?
2010. ápr. 4. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elegge de ha te csinos csaj vagy a szepsegedert türni fogjak a gyerekeket.Ha olyat akarsz aki meg beled is szeret akkor valassz nem tul menö palit (konzervativ,nem rem de nem is szep olyan közepesset.De legtöbb akire majd rafutsz az csak kalandra vagyik azaz csak szerelemre es par honap utan tovabblep.ovatos legy.en ferfi vagyok egyedül a kislanyommal de nöt se talalok igazit csak többnyire alkalmit...ez van a gyermekemnek anyat(csak alom).
2010. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szeretőt mindig találhatsz.Ha az egyik elhagy,jön helyette más.

De neked elsősorban a gyerekeidre kellene gondolnod,nem pasikra.

Hogy viselnék el a gyerekek,hogy anyukának megint új pasija van? Ha mégis lenne aki vállalná a gyerekeket is,a gyerekek vajon elfogadnák-e? Jobb apjuk lenne.e,mint az édesapjuk? Nem követnéd-e el azokat a hibákat,amit ebben a házasságodban elkövettél ? Minden válásban valahol mind a két fél hibás! Hagyj időt magadnak,gondold végig a házasságodat,és idővel találhatsz olyan férfit is,akiben új társra lelsz.Talán akkor,ha éppen nem keresed.

2010. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az öcsém kapcsolata is tönkrement, egy két gyerekes, de nagyon szimpi csajjal jött össze, de a gyerekekkel nagyon nehéz volt az öcsémnek, így rá is ment a kapcsolatuk :(
2010. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok. 3 gyerek, még a korunk is egyezik!

Nekem az a tapasztalatom, hogy inkább csak a szex érdekli a pasikat, de úgy döntöttem, várok, míg egyálalán közel engedek valakit, aki megérdemli.

Azoknak, akik azt írják, a gyerekekkel kell foglalkozni, igazuk van, de amellett mi azért még nők maradtunk! És azt a gyerekek is megérzik és megszendvedik, ha az anyuka boldogtalan.

Szóval, szerintem várj türelmesen, nem kell kapkodni, abból csak baj van!

2010. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm 35 évesen vált el szintén 3 gyerekkel(legkisebb 4 éves volt).Szinte azonnal össze jött és össze is költözött egy 4 (nagy) gyerekes apukával,aki szintén elvált.Ennek már 2 éve és nagyon boldogok együtt!!!A gyerekekkel nem volt zökkenő mentes,de mostmár nagyon elfogadták ők is az "új apukát"aki sokat foglalkozik velük.Most én is válófélben vagyok 2gyerekkel és mindig tőlük merítek erőt.Remélem egyszer nekünk is sikerül:))!!!40N
2010. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!