Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Leendő gyermekem apukájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő gyermekem apukájának van már 5 gyereke, akik után gyerektartást fizet. Én mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Én is terhes lettem, most úgy néz ki, hogy különválunk. Mekkora összegre számíthatok gyerektartásként? Az ő netto fizetése 300ezer.
2016. márc. 22. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem sokra. Egy gyerek után 20%, két gyerek után 20+20%. A fizúja max felét vehetik el és azt osztják el annyifele ahány gyerek van,arányossan.
2016. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

10 forint.


Tudhat valamit a pasas... na, nem védekezni... de ennyi nőt megfűzni? Nem semmi.

2016. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Maximum 25ezer, de nem fogsz ennyit kapni.
2016. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem az olyan nőket akik képesek szülni vakon a világba, hagy nőjön apa nélkül, meg majd lerántjuk őt anyagilag. Aztán majd valaki csak elfogad gyerekkel és, még lehet párom...


Ha már mondjuk abban a stádiumban vagy, hogy már nem lehet elvetetni, ne mond, hogy nem volt előjele, hogy ez nem lesz hosszú életű.

Mert ez kizárt, ha csak nem rég estél teherbe akkor pláne volt előjele, és de úgy voltál majd lesz valahogy neked kell gyerek a kicsi érdekei le vannak szarva... De még így legalább nem lenne késő elvetetni


Nincsenek szavak erre a viselkedési módra...

2016. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#4: A pasi viselkedésére vannak szavak?


"majd lerántjuk őt anyagilag. "

Rohadt nagy lerántás 15 ezer forint egy gyerekre.

A pasi nem százas, hogy nem húz gumit, és 6 gyereket összehoz. Mondjuk a kérdező sem, hogy ilyen alakkal összeáll és védekezés nélkül.

2016. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de ez felelőtlenség...

Terhes lettél és máris külön váltok?!

Az jó..., de a legjobb, hogy rögtön a pénz lesz a legnagyobb probléma...

2016. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A hetedik te magad légy
2016. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Persze h a pénz a legnagyobb probléma!! A gyereknek enni kell,pelenka,játékok,ruhák,gyogyszerek és sorolhatnám.

Az ilyen pasit kiherélném,szégyen hogy 6gyereket csinál!

De kérdező ,tese vagy normális h egy ilyen pasival egyáltalán szóbaáltál.

2016. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%

8-as

De hát magas és jóképű pasi, mit vársz ilyenkor?

A bugyinak parancsolni nem lehet, ha jőn a szép kikelet...

2016. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mellesleg a 3. gyerekig, ugyan csökkenő mértékben, de csak növekszik az össz kifizetés. Utána már viszont többet nem nő, csak az összeg jobban szétoszlik, tehát a 4. gyerektől felfelé már nem jár semmi extra költséggel, ha jön egy újabb.
2016. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!