Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsal a feleségem, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WaSzabi27 kérdése:

Ha megcsal a feleségem, akkor ki neveli tovább a gyerekeket? A ház kié?

Figyelt kérdés

Az a megérzésem, hogy van valakije, de nem tudom bizonyítani.

Két gyerek van. Lányok. Megkapná őket?

Jelenleg a kisebbikkel van gyesen.

A házat a házasságunk alatt vette, csak az ő nevén van, a szülei haszonélvezők. Ők adták rá a pénzt.


2016. febr. 15. 16:35
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Képzeld utolsó ,dolgozom!

Vagy szerinted ötvenből élünk négyen?

230at keresek.

Viszont a munkahelyem városában 60 csak egy szoba.

Csak én vagyok az, aki jár az erdőre, segít apósnak, rendezi az udvart, viszem vagy hozom óvodába/ból a nagyobbikat (így egyezett bele a kicsibe a nejem).

Ő meg úszni jár a picivel, meg tornázni viszi és ott pletyizik a többi anyukával.

Ha meg elrakja a fát, már hallgathatom a szomszédtól hogy milyen férfi vagyok (hiába én fűrészeltem meg hasítottam).

2016. febr. 16. 10:53
 22/30 anonim ***** válasza:
89%

Jogilag a megcsalás semmit nem számít. Nekem az jött le, hogy a kapcsolat megromlott, a feleséged próbálta jelezni, de süket fülekre talált, ezért feladta a próbálkozást. Én teljesen együttérzek vele, nem éreztem magam nőnek a házasságomban, és más módon próbáltam visszanyerni a női önbecsülésem. Nem megcsalással, hanem azzal, hogy adtam magamra. Mivel a férjemre ez továbbra is hatástalan maradt, így idővel kiléptem a házasságból. (Előbb szakítottam, utána lett új kapcsolatom.)

Ha te még egy ilyen helyzetben is azon agyalsz, hogy neked mi jár válás esetén, akkor fordítva ülsz a lovon!

A házasság alatt vásárolt ingatlan elvileg (!) közös vagyon lenne, de ha bizonyítható, hogy az ára saját forrásból származik, akkor nem. Plusz itt van a haszonélvezet, amit a szülők nyilván azért tettek a házra, hogy az általuk vásárolt ingatlanból ne lehessen kitenni a lányukat semmilyen módon. A haszonélvező ugyanis teljes mértékben dönt az ingatlanról: megmondhatja, hogy ki lakhat ott és ki nem. Tehát még ha sikerülne is a váláskor tulajdonjogot szerezned az ingatlanban, mert közös vagyonnak ítélik (mint házasság alatt szerzett vagyont), a haszonélvezet miatt akkor sem lakhatnál ott, ha a szülők nem akarják.

A gyermeket nagyjából 99%-os eséllyel az anyának ítélik, ha el tudja látni őket a mindennapokban. Csak akkor ítélnék neked, ha az anya alkoholista, súlyos pszichés betegsége van, vagy hasonló. A megcsalás itt sem érv, sőt... történetesen ha lenne egy jó, stabil párkapcsolata, akkor ő biztosabb családi hátteret tudna teremteni a gyerekeknek, mint te egyedül.


Hogy drága az albérlet? Igen. Nem kellett volna beleülni a készbe! Ha te teremtetted volna meg a lakhatás feltételeit, akkor most nem lennének ilyen gondjaid. És ha mégis: többet kellett volna dolgoznod a házasságodon, hogy a feleséged ne hidegüljön el tőled.

2016. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha leülnél a nejeddel megbeszélni és megpróbálni helyreállítani a kapcsolatotokat?

A házhoz semmi közöd, az különvagyon, plusz a haszonélvezet miatt a feleséged szüleinek is több joguk van, mint neked.

Egyébként te mit csinálnál, ha te lennél otthon a gyerekkel és a feleséged dolgozna?

2016. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek én is könyörögtem, hogy legalább havi egyszer feküdjünk le, közölte, hogy kövér vagyok, fogyjak le (Szülés után). Mondom, oké, igaza van. Erőt vettem magamon, sport, frizura, stb, mindenki elájult milyen szexi lettem, férjem továbbra sem akart tőlem semmit. Ekkor léptem ki. Köszönöm nekem ilyen férj nem kell.
2016. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsalas__7408949-szerintetek-megcsal-vagy-arra-keszul


Ezt én itt leteszem ide...

2016. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
a háloszobai bajotoknak nincs köze se a gyereknek se a háznak mit képzelsz te szerencsétlen nimand
2016. febr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg csak megcsal. Ilyen tutyimutyi alaktól rögtön el is válnék, ha nő lennék.
2016. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egyet kell hogy értsek a "27" hozzászólóval.....

Ebben a szituban Te csak veszthetsz, nem is keveset. Amikor belementél a házasságba gondolom semmid nem volt, és most sincs. Ha a feleséged úgy dönt, hogy elváll, akkor sem tehetsz semmit, ha bizonyíthatóan a szülök vették a házat és ennek nyoma van(átutalási vagy készpénz kifizetési bizonylat,akkor ahhoz semmi közöd sincs+ bebiztosították magukat a haszonélvezeti joggal is, vagyis már eleve gondoltak a válás lehetőségére.

Gyakorlatilag semmi esélyed nincs ilyen kis gyerekek esetén, hogy Nálad helyezzék el Őket, sajnos ez ellen sem tudsz mit tenni, MO az anyánál való elhelyezést preferálják.

Ami a feleséged illeti....szülés után kell egy kis idő, hogy magához térjen Nőként, amíg a gyerek szopik és 2 óránként kajál, addig nehéz magával foglalkoznia, de örülj annak, hogy ezt teszi,mert azt sokkal nehezebb tolerálni, ha +50kg felszed és elvárja hogy vonzónak találd.

A hajszín változás már sokkal érdekesebb....főleg ha drasztikus. Tapasztalatom szerint egy Nő akkor csinál ilyet, ha valamilyen korszakot lezár magában és új korszakot kezd....ez jelentheti pont az anyuka üzemmód végét, mert mondjuk addig nem ajánlatos hajat festeni amíg szoptat.

38F

2016. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kérlek tégy egy szívességet és válj el ettől a nőtől, had találjon egy normális pasit. Te meg menj el egy pszichológushoz, nagy szükséged lenne rá.
2016. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Ő meg úszni jár a picivel, meg tornázni viszi és ott pletyizik a többi anyukával. "


És most ezzel mi a bajod ne haragudj??? Hogy nem otthon depressziózik?Vagy azzal,hogy apaként elviszed a nagyot oviba?

Nem tudom,igaz nekem csak 1 gyerekem van,de még ha akartam volna,se tudtam volna egy egy éves mellett megoldani hogy félremenjek.

Egyébként én platinaszőkéből most váltottam barnává,és a színes cuccaimat,is most kezdem leváltani,kicsit kevésbbé "papagájosra" és én sem nyaggatom a férjemet már a több szexért,mert beleuntam a nyaggatásába.Ennek ellenére nem dugok félre....

2016. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!