Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha megcsal a feleségem, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WaSzabi27 kérdése:

Ha megcsal a feleségem, akkor ki neveli tovább a gyerekeket? A ház kié?

Figyelt kérdés

Az a megérzésem, hogy van valakije, de nem tudom bizonyítani.

Két gyerek van. Lányok. Megkapná őket?

Jelenleg a kisebbikkel van gyesen.

A házat a házasságunk alatt vette, csak az ő nevén van, a szülei haszonélvezők. Ők adták rá a pénzt.


2016. febr. 15. 16:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Se a telefonján, se a facebookján nincs semmi nyoma.
2016. febr. 15. 17:22
 12/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked akar tetszeni, vagy féltékennyé tenni ez a szexmentességgel. Próbálkozz be, valami nem megszokott módon. :)

Nem hinném, hogy elutasít.

2016. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ha nekem akarna tetszeni, akkor nem sportolna mániásan, és nem lenne szőke.

Ugyanis fekete hajjal és husisan ismertem meg.

Plusz rengeteg pirosat hord.

2016. febr. 15. 17:49
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szülőtől kapott ajándék különvagyon, plusz ugye rajta a haszonélvezet, úgyhogy ahhoz nincs közöd. Ilyen kicsi gyerekeket nem fognak elvenni az anyjuktól, abban is biztos lehetsz. A mi jogrendszerünkben nem számít ki csalt meg kit, ez nem Amerika.
2016. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj ügyvédhez, de már páran előttem elmondták, hogy a házad buktad, és a bíróság pont ezért a feleségednek fogja szerintem ítélni.

Nem biztos, hogy megcsal, egyszerűen rájött, hogy nem akar így élni és/vagy veled.

2016. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
És hány év után válik közössé?
2016. febr. 15. 23:47
 17/30 anonim ***** válasza:

Haszonélvezet azt jelenti hogy anyósodékat még élnek onnan ki nem teheted. Ergo addig eladhatatlan a ház.

Inkább járj utána hogy valóban van e okod ezt feltételezni róla.

2016. febr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mindig tanul az ember. Eddig azt hittem, hogy csak nő lehet ilyen aranyásó. Ritka peches feleséged van. Férfi aki itt sír, hogy nyomorog, ha nem tartja el az asszony.
2016. febr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked akar tetszeni, de esetleg meg is beszélhetnéd vele az aggályaidat ahelyett, hogy eleve gyanúsítgatod a háta mögött.


Egyébként ez hasznos lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas_..

2016. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel különvagyon nem válik közössé. Hogy lehetsz ilyen undorító? Elmondásod szerint a feleség jelezte is, hogy nem jó neki valami. Nem változtattál, most meg az ő vagyonáta fájna a fogad? Legyen egy kis gerinced és beszélj vele. Ha mint mondtad mehetnél a híd alá, akkor itt az ideje azt tenni mint mindenki másnak, dolgozni és eltartani magad. Hogy vállalhatott így gyereket bárki is?
2016. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!