Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valakire számíthatok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakire számíthatok ebben a világban?

Figyelt kérdés
Padlón vagyok, a házasságom kész van, nincs senkim akivel beszélhetnék. :( 25F
2010. márc. 24. 20:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

(Feleség)

Na akkor le írom pontosan , hogy mi volt,

Válás, igazából még soha nem jutottunk odáig, csak gondolatban mert sokszor nem beszéltük meg a problémát, ha nem könnyebb volt hibáztatni a másikat, emberi butaság.

A másik nem az oldalon írtak alapján oldódót meg ez az egész, ha nem mikor eljutottunk odáig , hogy akkor hogy tovább rá jöttünk arra most miért is akarnánk elválni mikor mindketten nagyon szeretjük egymást, és az emberi önzés miatt nem szabad , és csak akkor szabad válni ha nem lesz egyikőtöknek sem fájdalmas.hibáztunk, de nagyon szeretjük egymást, csak sok mindenért ért minket és nem voltak körülütünk senki aki segítettet volna megoldani.

2010. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne, már bele szólni, hagyni kéne őket ha meg oldódót a helyzetük. Nem?
2010. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
biztos van a kőrnyezetedbe akivel tudsz beszélni a dologrol és minden jo lesz csak kitartás!!!
2010. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is el kéne gondolkoznod miért vered a feleséged, nem hiszem, hogy te olyan ártatlan vagy mint ahogyan le írod, persze elhiszem , hogy könnyebb lenne menekülni, és ott hagyni a párod meg a gyereked és egy újabb nőnél ki kötni, te meg élsz mint hal a vízbe. Sajnálom mikor valaki így gondolkodik mint te is nem bírom tovább, kiabál a feleségem. Vajon miért?

Meg kérdezted már tőle? Át ölelted már, amikor sírt, vagy amikor meg ütötted bocsánatot kértél? elmondtad neki menyire szereted és büszke vagy rá mert gyereket szült neked? Hidd el nincs olyan nő aki ennek ellen tudna állni. A másik meg nem értem miért olyan fontos neked, hogy más nők képeit nézd, ha ott a feleséged. Persze nincs benne semmi, de vajon tényleg csak úgy nézed,vagy van benne más is? Nem lehet, hogy más nők felé kacsingatsz? Én és a férjem 20évesen házasodtunk össze,5hónap után és csodálatos házasságban élünk néha össze vitázunk, de kibékülünk néha kiabálok , de nem üt meg odajön és azt mondja kicsim már megint kiabálsz és átölel. Ezt imádom benne. Nem ver meg, ha hibázom, ha nem akkor is szeret és van két gyerekünk is.6éve vagyunk házasok és működik.Tudod két emberen múlik minden én nem bántani akarlak, csak azt akarom mondani gondolkodj el te is, hogy mi miért van. és ne dobj mindent el magadtól némi kívánt dolgok miatt. Van valaki aki fentről lát minket és és csak egyet adott igazi társul. NA de ez az én véleményem.

2010. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,

És sok sok beszélgetések, az a kapcsolat lényege nem a szex ahogy sokan hiszik, persze kell az is de a kommunikáció az fontosabb lesz hidd el, tapasztalat.És lásd meg párodba a szépet és jót hidd el ha bele szerettél és elveted feleségül biztosan azért veted el mert szereted.

Egy kérdés már nem szereted a feleséged? Mert nem értem, hogy vetemedhet egy ember odáig,hogy veri a társát. írhatsz privátba is. Gondolok rátok és remélem , hogy meg oldottátok a problémát és együtt maradtatok, nem pedig asok okoskodóra hallgattok, Hogy válj el meg minden. Itt nem sajnálatra van szükség és buta tanácsokra, ha nem segítségre.Van valaki aki tud segíteni,aki felettünk áll. Minden jót és szép-napot!

2010. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!