Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valakire számíthatok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakire számíthatok ebben a világban?

Figyelt kérdés
Padlón vagyok, a házasságom kész van, nincs senkim akivel beszélhetnék. :( 25F
2010. márc. 24. 20:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Na fiatalember! fel a fejjel!!!!! Gyere én is megölellek, szinte a gyerekem lehetnél. Nekem is 25 éves a lányom!
2010. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld az élet pozitív oldalát nézni! :)

25 éves vagy - előtted az élet :)

Van egy gyereked - van ennél szebb dolog a világon? :) Segítek! Nincs!!! :)

Rosszban vagytok a feleségeddel - fiatal vagy, előtted az élet! :) Persze, szeretted, de jó, hogy idejében kimutatta a foga fehérjét ( ha ő a hibás! ) :) Ebben a korban van esélyed csajozni ;)

Ráadásul az csak rosszabb lett volna, ha 50 évig élsz egy halott kapcsolatban! :)


Járj bulizni, ismerkedni! ;) Még semmihez sincs késő! :)

És próbálj vidám lennie, a kisugárzás sokat számít a nőknél ;)

2010. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha szukseged van hogy megbeszeld valakivel a helyzeted es lehet meghallgatni par tanacsot akkor nyugodtan irjatsz nekem privat e-mailt.

22 L

2010. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Teljesen elfogytam magam lenni mellette. Teljesen felőrült, láncra kötött, pedig a lánybarátaim főnyereménynek tartottak, mégis ez van, az is vita tárgya ha már az iwiwen egy ismerősöm lány képét megnézem. Én zt nem játszom tovább. Egyszer ordít máskor sír hogy mi lett..

Ez már sokszor meg volt nekem elég.

2010. márc. 24. 20:36
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen meghallgatlak, ha gondolod. Jó hallgatóság, és tömör, velős tanácsadó tudok lenni. Láttam hasonló szituációkat, hátha meg tudjuk vitatni a dolgot. Írj privát üzenetet, ha gondolod.

21/L

2010. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg idegbeteg, már bocs!
2010. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy így írtok látatlanba nekem.

Debreceni vagyok egyébként, és tudjátok annyira kész vagyok hogy nem tudom mit írjak, nem akarok ócsárolni ezt az egészet, csak azt hogy vége. ... olyan béna vagyok :D:S jaj... :D

2010. márc. 24. 20:43
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Rendes ember lehetel, nem akarod ócsárolni, de vele sem tudsz már élni. Vessél véget ennek a kapcsolatnak. A gyermekedet meg támogasd ahogyan tudod. Ne tedd tönkre az életedet. Elpazarolsz még esetleg kényszerből 2-3 éves, aztán még jobban tönkremész. Kitartást neked, de jó sokat! Első voltam.
2010. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van akire számíthatsz ebben a világban. Saját magadra, de rá mindig. Mérlegelj, gondolkozz, dönts és lépj.
2010. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az én történetemet, bizonyítván, hogy vannak tőled sokkal sz*r*bb helyzetben emberek. 40 éves nő vagyok két gyerekkel, (az egyik éppencsak egy éves)a szüleim már nem élnek, a tesóm a link férjem miatt alig-alig tartja velem a kapcsolatot. Ez az én drága férjem nemrégiben szedte a cókmókját, és elköltözött, mert szerinte nem illünk össze, és tulajdonképpen van valaki, akivel állatira tudna együtt élni..Olyannyira, hogy minden álmáról, vágyáról lemond ezért. És azzal vigasztal, hogy így legalább én is megtalálhatom a hozzám illő embert. Szerinted kinek van nagyobb esélye az újrakezdéshez? Neked, vagy nekem? Egyetlen dolog van, ami melengeti a szívem, hogy a barátaink mellém álltak, és tényleg mindenben számíthatok rájuk.

Annyit mondanék neked, hogy semmiképpen se indulatból dönts, hogy hogyan tovább. Nyugodtan, megfontoltan hozd meg a döntésedet, és azután cselekedj a meghatározott iránynak megfelelően. 25 évesen tényleg fiatal vagy még..

2010. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!