Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lakáshasználatot kérhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakáshasználatot kérhetek?

Figyelt kérdés
Mielőtt összeházasodtunk a párom kapott a szüleitől egy lakást. Később már a házasság után vettünk egy saját lakást is (ez csak a párom nevén van, az enyémen nem), de végül úgy döntöttünk, hogy az anyóséktól kapottban maradunk. Fel is újítottuk egy csomó pénzből. Most viszont válunk. Van-e arra mód, hogy a mostani lakásra egyedüli használatot kérjek, elvégre a párom a másikba is mehetne, elvégre az ővé. Vagy muszáj vele feleznem a mostani lakáson?
2010. márc. 20. 17:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, abban szeretnék maradni, ami eredetileg a párom ajándéka volt. Egy csomó pénzt áldoztam azért, hogy használható legyen, és benne lehessen lakni. A másik lakás 100%-ban a párom nevén, ki van adva albérlőnek, és még kulcsom sincs hozzá. Szóval nem tudnám megoldani, hogy én költözzek át a másikba, marad a mostani.
2010. márc. 23. 11:37
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is lenne ezzel kapcsolatban kérdésem....

Mi is válunk, 2 pici gyermek van, a férjem mindent akar. Én tudnék anyukámhoz menni, de az ő lakása nagyon lerobbant, fűtés sincs rendesen...A férjem iszonyat agresszív ember, nem egyszer bántott, lelki terrorban tart... Közös a lakásunk, de egyikünknek sincs pénze kifizetnie a másikat.......

Ilyenkor mi van? Egyikünknek sincs munkája... Az össz. bevételem 52.000 ft. Neki 0 ft. (fekete munkából éldegél épphogy...) Ezt be lehet hajtani rajta? Mert ahhoz, hogy ő maradhasson a lakásban, és mi anyukámhoz menjünk, ahhoz pénz kell.....

Várom válaszotokat!

köszi

Kriszti

2011. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!