Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valakivel beszélnem kell! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel beszélnem kell! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éves kapcsolat, 8 éve házasok vagyunk.

Az elmúlt 3 hónapban nagyon megromlott a kapcsoltunk, szinte már csak veszekszünk.

Van egy 2 éves kisfiúnk is akiért bármire képes vagyok. Nagyon apás és ezért folyamatosan nyelem a sértéseket.

Régebben mindent megtudtunk beszélni bármilyen problémáról is volt szó.

Ma ismét Megpróbáltam ( nem kiabáltam, nem vádaskodtam) de mintha nem is érdekelte volna. A végén megkérdeztem hogy szeret-e még vagy inkább hagyjam és Menjünk a gyerekkel?

A válasz az volt hogy oda megyek ahová akarok ő nem tiltja meg.

Teljesen letaglózott ez a hozzáállás.

Szerinte én állandóan csesztettem. Ami szerintem nem igaz mert semmmi másért nem szoktam szólni csak ha a gyerekkel nem foglalkozik. A munkája miatt van hogy napokig itthon van mégis képes egész nap netezni és a gyereket is letudja azzal hogy odaadja telefonját. 2 év alatt egyszer sem voltak együtt sétálni, vásárolni vagy bármi.

Szerintem ez nem normális.

Jó lehet én is hibás vagyok de amikor látom a Kisfiamat hogy mindent megtesz hogy felhívja magára a figyelmet(apa játszon, foglalkozzon vele)akkor nem bírom szó nélkül hagyni. Ezalatt a három hónap alatt annyi rosszatt kaptam tőle hogy végképp nem tudom mi lesz a kapcsolatunkkal.

Nem tudom mi tévő legyek, mit tehetnék még?


2015. ápr. 14. 23:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy mi a problémája velem.

Azt mondja hogy állandóan csesztetem, nekem semmisem jó.

De mint írtam nem vagyok házisárkány csak a gyerek miatt szoktam szólni de az ha úgy van hogy itthol van több napig akkor majdnem minden nap szóvá teszem. Ha pedig dolgozik akkor pedig nincs miért szólnom.

Oké néha van más is amiért szólok ( szennyest a szoba közepén hagyja és ilyenek)

2015. ápr. 15. 10:16
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Minden kapcsolatban vannak hullámhegyek és hullámvölgyek. Hogy egy kapcsolat fennmarad-e, az attól függ, hogy a hullámvölgyet át tudja-e vészelni a két fél anélkül, hogy mindent elrontana. Nekem is volt már olyan, hogy látni se bírtam a feleségem. Ilyenkor legjobb minimalizálni a kapcsolatot, minél kevesebbet érintkezni, és egy idő után elkezdetek hiányozni egymásnak. Ha elváltok, annak a gyerek fogja meginni a levét, főleg ha ennyire apás. A szülők nem csak gondviselő-tanítgató tényezők egy gyerek számára, hanem a tudatalattijában a szuperegó két része. Ha külön válnak, egy törés jön létre a tudatalattiban, főleg ilyen kicsi gyereknél, akinek a számára még a két szülő egyazon entitás két fele. (Ugye kb. 4-5 éves korig egy gyerek azt hiszi, ha valamit elmond az anyjának, arról az apja is automatikusan tud...)
2015. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tudom hogy nem azaz első hogy egyből válnunk kell.

Rengeteg hullámvölgyben voltunk már mégsem fajultak el ilyen mértékben a dolgok. Ez azért lehetett mert mindent megbeszéltünk, de most teljesen elzárkózik.

Beszéltem a sógornőmmel hogy ha úgy alakul 1-2 hétre meglátogatnánk őket, szerencsére igent mondott. Szerintem is jót fog tenni egy ki szünet. A fiamnak sem lesz akkora törés az utazás mivel ismerősökhöz mennénk.

2015. ápr. 15. 12:20
 14/17 anonim ***** válasza:

Öööö, hogy valami jó tanácsot.

Véleményem van az emberről, de attól nem leszel kisegítve.

Amennyire cinikusnak tűnik, tám fel se tűnne neki, ah elhagynád.

Nincs olyan korban semmi pánik, csak az a rettentő igénytelenség, - visszasüllyed oda, ahonnan jött, - de sokszor látom ezt.

Azon nem tud változtatni, se gyerek, se asszony, szóval én azt gondolom, nem veszítetek semmit, se te se a kidfiad, ha elmarad az életetekből.

2015. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A leirtak alapján nem apának való tipus. Szeretné visszakapni a régi életét gyerek nélkül felelősség nélkül én igy gondolom. Csakhogy ez nem lehetséges. Milyen ember az aki azt mondja oda mész ahova akarsz pfff

Ne félj ő nem fogja elvenni tőled a gyereket mert gondolom nem is érdekli.

2015. ápr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egyet értek azzal, hogy semmit nem veszítesz, ha elhagyod! Ha mégis viszont szeret még, akkor egy idő után hiányozni fogsz neki és előről kezdhetitek. Ha pedig nem akkor minél hamarabb elmész, annál hamarabb fogod magad rajta túltenni te is és a gyerek is. Minél tovább húzod a dolgot annál jobban tönkre fog tenni, mert egy idő után te is elfogod hinni amiket mond neked és egy roncs leszel önbizalom nélkül. Valózsínűleg ő el sem hiszi hogy elhagynád. Azt írtad, hogy nem dolgoztál, költözgettetek, mindig elég volt az ő fizetése. Szerintem ő nem tart képesnek arra hogy egyedül boldogulj, ezért nem is veszi komolyan.
2015. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na Mivan? Elváltatok?
2018. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!