Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férj kérdése: mi az elvárhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férj kérdése: mi az elvárható magatartás egy munkanélkülivé vált feleségtől?

Figyelt kérdés

1./ Törődjön a háztartásával

2./ Egész nap a "Pokerstars" előtt üljön és sajnáltassa magát

3./ Ha már a számítógép előtt ül, keressen valami munkát


2010. febr. 17. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne nagyon hagyd, anyám kb 10 éve a gép előtt ül és sz@rik bele mindenbe. Apunak jó állása van, el tudja tartani, de nem noszogatja, hogy menjen dolgozni.

Te vezesd őt rá, nézegessetek állásajánlatokat akár együtt, csinálj úgy mint aki támogatja. Csak azért ne szúrd le, hogy kirúgták, gondolom nem tehet róla. Azért már leszúrhatod ha szalad a ház, mert csak pókerezik egész nap.

25/N

2010. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz az on-line póker, bár én sosem csináltam még. ;)


Ha majd sokat nyer, talán magától is el fog menni tőled. Nem kell tenned ezért semmit, csak cseszegesd! :)


Baj akkor van, ha nem fejlődik a játéka, folyamatosan veszíti az általad megkeresett közös pénzeteket. Akkor ez simán egy szenvedélybetegség és tenned kell ellene.


Az on-line póker egy társadalmilag nem túl elfogadott pénzkereseti lehetőség, de nem sokban különbözik mondjuk a tőzsdétől. Sokan veszítenek, páran jól megélnek ebből. A felállás ugyanaz. Az a nem mindegy, te melyik végén vagy?

2010. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Gondoltál már rá, hogy direkt csinálja? Nálunk is ez a helyzet, de egy kis szivatás után talán észbe kap az uraság és nem b@szogat olyan miatt, amiről nem tehetek. Nincs munkám a gyerek miatt. De tényleg miatta! Sajnos. Még azért is én vagyok a hibás, ha nem süt a nap. De én valószínű el is válok tőle, ha ez még így zajlik néhány hétig.
2010. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!