Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Le tudják tenni a poharat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudják tenni a poharat, akiknek az alkohollal problémájuk van?

Figyelt kérdés

Heti 2-3 napos ivászatnál,különválás szélén hinnétek abban,hogy valaki komolyan le tudja tenni a poharat ?

Különköltöztem egy hónapja a gyermekünkkel,most könyörög,mindenáron próbálja helyrehozni azt ami nem előszőr romlott meg,de előszőr költöztem el tőle.Szeretném,de nem merek hinni benne.


2010. febr. 2. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése.Ha az nincs meg akkor semmi sem segíthet.Én is ittam.De beláttam,hogy magamat és a szeretteimet tönkre fogom tenni.5 éve nem iszom egy kortyot sem,nem is hiányzik.Az a baj,hogy az alkoholisták többségének nincs betegség tudata.Sajnos a többség csak ígérgeti a leszokást,nem képes letenni a poharat.
2010. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem (saját tapasztalat, már mint apukám) akiben tényleg nagy az akart erő, az le tudja tenni örökre!!!

Annak, meg aki azt írta, hogy az alkohol nem tehető felelőssé a viselkedésért, üzenem, hogy ne általánosítson... Igen is felelős. Amíg alkoholista volt, egy agresszív állat volt, de csak ha ivott. Amikor abbahagyta, ő lett a legjobb apuka!! Ő lett az én legjobb barátom!! Csak ezt a sok évet sajnálom, de nagyon. Nekem apukám 20 év alkoholizmus után, 25 év cigi után, egyik napról a másikra tette le mind a kettőt!!! És nem is volt utána soha egy slukk, egy korty sem!! De az tény hogy igazán akarni kell! Ez nagyon nehéz! És jó ha van ott mellette valaki, aki segíti lélekben

2010. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ne ígérgessen. először bizonyítson. ha tényleg nem iszik, azt érezni fogod a leheletén, a ruhája tisztább, az albérlete vagy lakása rendezettebb lesz. amíg különéltek, követelj gyerektartást, akár jogi úton is. ha magától ad, talán komolyan gondolja, hogy együtt akar maradni veled, ha perelned kell érte, akkor ne fogadd vissza, akkor válj is el tőle.
2010. febr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!