Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam a férjemtől. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam a férjemtől. A lakás, amiben lakom a kettőnk nevén van. A kizárólagos lakáshasználat enyém és a gyerekeké. Bejelenthetem-e az új páromat állandó lakcímmel ebbe a lakásba?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 19:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
17-es köszönöm válaszod. (előbb elírtam a számot)
2014. nov. 8. 11:50
 22/27 anonim ***** válasza:
68%

És mégis kitől kapott egy másik lakást, a télapótól? Ha tőled kapott egyet (amit kötve hiszek, mert akkor ezt leírtad volna már az elején..) akkor amiben laksz az miért nem került a nevedre?


Hagyjuk a púdert, jó? Vagy írd le az egész történetet úgy, ahogy volt vagy ne költs hozzá utólag mindenféle fantazmagóriát.


Ez az ostobaság igazi netovábbja, hogy leírsz egy fél történetet, majd mikor kaptál válaszokat hozzáköltesz még pár dolgot, ami totálisan megváltoztatja az egész lényegét.

2014. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%

Torolted megegyszer leirom

Uj pasit akarsz a kozos lakasba bevinni a keszbe remelem az exed nem engedi.

2014. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem egyeztetek meg a vagyontárgyakban váláskor? Nem volt ügyvéded aki védett? Minek mentél bele ebbe a közös lakásos dologba. Én ha elválnék és új életét akarnék kezdeni, akkor az lenne az első minden megy felesbe vagy eladásra, aztán mindenki mehet a maga útjára. Biztos nem akarnék egy percig se függőségbe maradni, pláne ha másik kapcsolatot tervezek.
2014. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24-es. Én ezt szerettem volna, de ő nem egyezett bele semmibe. Ezért elfogadtam az ő feltételeit, csak legyen már vége a bírósági pernek. sajnos nekem is ez a bajom, hogy a válás után is tőle függök. Már több mint egy éve vége, mégsem tudok új életet kezdeni.
2014. nov. 9. 08:16
 26/27 anonim ***** válasza:
Koltozz el dolgozz igyekezz igy nem leszel fuggo tole.
2014. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ezen vagyok, ezt teszem. Csak egy kérdést szerettem volna feltenni az elején.
2014. nov. 9. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!