Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig várnátok vagyonmegosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok vagyonmegosztással? Meddig tarthat az eljárás?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem élünk együtt. Van egy közös ház, amiben ő lakik, mi a gyerekkel elköltöztünk albérletbe. Hiteget, hogy eladja, de nem is foglalkozik vele. Én e miatt nem tudok hitelt felvenni, mert ez is hiteles, nem fizeti rendesen, mindig hívogatnak a bankból Szóval azt hiszem türelmes voltam. Meddig tarthat ha elindítom? Félek is tőle, mert ő fizeti a törlesztőt. Követelheti a rám eső részt. Én meg fizethetem mindig az albérletet, ahelyett, hogy egy majdnem sajátot fizetnék.
2014. okt. 20. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mar regesreg be kellett volna adni
2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a körülményeket, így egyszerűen nem értem, hogy mire vársz?
2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

te meg kérhetsz a te feledre lakáshasználati díjat ...

am a válás megvolt ?

meg sokáig ha nem tudtok megegyezni mindenben akár évekig is.....

2014. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bonyolult egy kicsit. A ház csak az én nevemen van, ő adóstárs a hitelnél. Ő fizetett mindent. Én nem is tudtam volna. Én sem adhatom el, ő sem nélkülem a házat. mivel nem én fizettem a törleszőjét, követelheti rajtam. Ha lesz vagyonmegosztás és megítélnek valamit, akkor ő követelheti majd rajtam. Ha árverezik a házat majd a bíróság miatt, nem tudom annyit adnak-e érte mint a hitel.
2014. okt. 20. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:

ez nem ezért bonyolult

pl mikor vettétek a házat a házasság alatt vagy előtt - ez a mérvadó a leginkább

az önerőt ki fizette?

mikor mondták ki a válást és mikor költöztél el


am ügyvéd és kérj lakáshasználati díjat hidd el marha hamar el akarja adni majd a házat :-D

2014. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel önként és dalolva távoztál,lakáshasználatit nem kérhetsz, viszont te kérheted a közös vagyon megszüntetését, amire van jó esélyed, hacsak nem hagytál pár gyereket nála is...
2014. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért távoztam önként, mert bántott. És ezt a gyerek látta, féltem tőle. Együttélésünk alatt vettük.
2014. okt. 21. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyutt eles vagy hazassag alatt? Hazassag alatt hiaba van a te neveden, kozos tulajdon.
2014. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Együtt éltünk, nem voltunk házasok.
2014. okt. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!