Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valas utan milyen az elet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valas utan milyen az elet?

Figyelt kérdés

Szeretnek valni de felek , hogy utanna megbannam . Az okok amikert valnek az en szememben nagyok . Megutott , haza kuldott nem is csak egyszer 21 evesen . A befojasolokat probalom elkerulni , hogy tenleg az en szemszogombol tudjam nezni es ne masra hallgassak.1 es fel evet vagyok ferjnel. Mar par honaptol erre fele gondolkozok a valasrol de most dontottem igazan, ugy erzem.

De inkabb az a problema hogy kb 2 honapja beszelgetek egy fiu ismerosommel. Eleinte csak sima barati beszelgetesek voltak ( hiszen egy jo baratom volt amiota megismertem ) de aztan mar olyan sokszor beszeltunk ,hogy sokkal jobban vagytam a vele valo beszelgetesre mint a sajat ferjemere (mondjuk ezt a ferjem viselkedese okozta az elejen). Es most az utolso hetekben nagyon kozel kerultem ahoz a fiuhoz, es ereztem hogy vonzodunk egymas irant. Mondta hogy ha elvalok remeli hogy tudnank talalkozgatni es ha lehet nemcsak barati kapcsolatot szeretne tolem. En miota megismertem ezt a fiut( meg a hazassagom elott) azota ugy megtetszett mert nagyon kedves fiu de nem gondoltam hogy ennyire kozel tudok kerulni hozza. Felek tole mert nem all jo fiu hirebe , legalabb is eddig. Es felek hogy azok a dolgok amiket mondott nem gondolta komolyan , csak egy kis talalkozgatas? Felek, mert nagy nocsabasz(volt) es hogy nehony en legyek az egyik aldozatja . Habar erre is rakerdeztem! Es egy olyan valaszt adott ra ami nem az ilyen dolgokra utal, es hogy igenis remeli hogy lehetunk eggyutt . De megis vannak aggajaim, hiszen egy hazassag utan nehezen tudok egy ferfiban megbizni ,plane ha tudom hogy ilyen a hire . Ami a problemam az az , hogy nem szeretnem , hogy befojasolva erezzem magam, mert akkor hozza tartanak es ha tenleg csak szorakozasbol csinalja akkor nem akarom megbanni amit tettem.

Nem akartam regenyt irni, de gondolom ahhoz hogy tudjanak valaszoni lekellett irjam a tortenetem .


2014. jún. 11. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Most hány éves vagy?

Számomra a megütés megbocsájthatatlan, de nem vagyunk egyformák.

Ne a másik fiúért hagyd ott, hanem önmagadért. Ezt neked kell érezned. Szereted még? Ha nem lenne a másik, akkor is válnál?

Ne menekülj egyik rossz kapcsolatból a másikba. Ha a válás mellett döntesz, először állj talpra, erősödj meg és jól nézd meg, hogy kivel állsz megint össze, mert forró fejjel, sarokba szorítva nem tud az ember helyesen dönteni.

2014. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok. es 19 evesen mentem ferjhez :(
2014. jún. 11. 17:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerettem, de ezekkel a dolgokkal amiket muvelt nagyon elhidegut a szeretetem. Es ha eggyutt is maradnank mar nem tudnak boldog lenni, mindig ha belenezek a szemebe eszembe jut. Probaltam elfelejteni az egeszet de nem megy! Ezt mar nem tudom kibirni.
2014. jún. 11. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Tipikusan: elcseszett ,megfontolatlan, dolog volt a hàzassàg...Nem vagy boldog,akkor lépj!
2014. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl fiatal vagy ahhoz, hogy benne maradj egy boldogtalan, elrontott kapcsolatban.

Arra azért figyelj, hogy ne rohanj bele meggondolatlanul egy másikba.

2014. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most en is ugy gondolom hogy meg kellett volna gondoljam jobban. De soha nem gondotam volna hogy olyen dolgok lesznek. Mert 5 evig udvarolt nekem. Voltak bajok mindig de mindig megtudtuk oldani..s remeltem hogy a hazassagi kapcsolatban maskepp lesz. De meg rosszabb lett ! :(
2014. jún. 11. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy éve váltam. Vagyis nemrég, de egy éve már nem élünk együtt. Gyerek is van, de még kicsi.


A válás óta én se találom a helyem. Ha jön egy nő, az első kis bakija ( késik 20 percet, nem jó vele itt-ott, nem szimpatikus a családja ) után dobom.


A válás költségeit, a lelkiismeret furdalást azóta is nyögöm. Most külföldre készülök ( Dánia ), hátha sikerül tiszta lappal indulni egy idegen környezetben.

2014. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Válj el, mert ez a házasság egyszerűen tévedés volt.

megkérdezed a nőcsábászt, hogy igaz-e, hogy csak meg akar fektetni? Milyen válaszra számítasz?

Persze, hogy azt mondja, amit mondott: szerintem felejtős.

2014. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat probalom a befojasokat ellokni magam mellol, es csakis az en szivemre hallgatni. Koszonom a valaszotokat!!
2014. jún. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!