Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Miért akartok kibújni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért akartok kibújni a gyerektartás fizetési alól?

Figyelt kérdés

Most válunk.A bíróság megítélte a fizetése 20%-át, azaz 36 E ft-ot... Persze a férjem szerint ez sok, és hogy miért nem elég nekem is az a 20 E, amit más nők kapnak.

Egy közös ismerősünknek azt mondta, kirúgatja magát, majd olyan m.helyet keres ahol minimálbérre lesz bejelentve, csak hogy ne kelljen sokat fizetnie.

A kislányunk most szeptemberben megy iskolába.


2014. ápr. 22. 16:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ha nem vált volna el és otthon fizetne a gyerekre mindent ami kell, a kedves apucika, akkor nem csak 20% menne el a fizetéséből, hanem jóval több is havonta.Úgyhogy csak örüljön, hogy ennyivel megússza.Sajnál még ennyit is a gyerekétől?Akkor minek csinált gyereket?

"Keres olyan helyet, ahol minimálbérre lesz bejelentve".Akkor magával is ki ba szik, úgy kell neki.

2014. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Szerelmes lett és elköltözött.

Ja, szabadság is kellene, meg gyerek is, csak fizetni ne kelljen.Ismerős...Az ilyeneket fellőném a holdra egy kis szabadságra.Maradjanak is ott.

És még neki áll feljebb.

Mondjuk, szerintem nem volt rendben a házasság, ha ő "szerelmes lett".Nem vette komolyan az egészet.

2014. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás, ha számlára teszi a pénzt agyereknek, ha már annyira sajnálja a volt felségtől.De egyébként az olyan apa, aki otthagyja agyerekét, családját, nem tudom milyen jogon bizalmatlankodik???És milyen jogon kéri számon, mi lesz a gyerektartással, amit fizetett??
2014. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

30-as: ezzel jár egy válás,mindenki megszívja mindenféle értelemben.

Jelen kérdésben valahogy nem tudom apukát sajnálni,de van olyan eset mikor apukát hagyják el,csalják meg,semmizik ki,és húzzák le anyagilag,az olyat nagyon tudom sajnálni,és nem értem,hogy két ember aki egykor szerette egymást.hogy fordulhat úgy egymás ellen mint sokan.

2014. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!