Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Miért akartok kibújni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért akartok kibújni a gyerektartás fizetési alól?

Figyelt kérdés

Most válunk.A bíróság megítélte a fizetése 20%-át, azaz 36 E ft-ot... Persze a férjem szerint ez sok, és hogy miért nem elég nekem is az a 20 E, amit más nők kapnak.

Egy közös ismerősünknek azt mondta, kirúgatja magát, majd olyan m.helyet keres ahol minimálbérre lesz bejelentve, csak hogy ne kelljen sokat fizetnie.

A kislányunk most szeptemberben megy iskolába.


2014. ápr. 22. 16:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
34%

Azért azt jegyezzük meg,hogyha igazán akarta volna a gyereket akkor törődne is vele.

Vagyis már a házasság rossz alapokra épült.Ebben te is hibás vagy.

2014. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hirtelen elfelejtette hogy az ő lánya is.
2014. ápr. 22. 16:34
 13/34 A kérdező kommentje:
11# A házasságunk "rendben" volt, csak szerelmes lett, és elköltözött.
2014. ápr. 22. 16:35
 14/34 anonim ***** válasza:
9%
Az ő lánya de tőled van.Ez elég indok.
2014. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Hiába rám haragszik, nem én találtam ki a törvényt, hogy fizessen gyerektartást.
2014. ápr. 22. 16:38
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Mi nem voltunk házasok, így nem kellett válnunk, viszont agyerektartás miatt sem mentünk bíróságra, ő ajánlotta fel,hogy havonta fizet 20ezret, de eleinte nem tudott fizetni,mert nem volt munkahelye, viszont mikor elkezdett dolgozni, visszamenőleg is kifizette amivel elmaradt,szóval vannak korrekt apák!
2014. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
25%
De miért itt sír a szád és a többi férfit szapulod?Menj bíroságra ott elintézik és megkapja a gyereked a pénzt
2014. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Én nem szapulok senkit, csak a (volt) férjemet... Köszi a tanácsot, voltunk bíróságon.
2014. ápr. 22. 16:45
 19/34 anonim ***** válasza:
67%
Ne hallgass az ilyenekre, mint 17-es, én is férfi vagyok, de ilyenkor szégyenlem.
2014. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%

Tavaly valtunk es ket gyerekre 35 ezer ft ot kellett volna fizetni de sokalta (mire kell ennyi penz?) igy nem is utalt csak havi 20at.

Mondtam azt se kuldje, megalapodtunk hogy szigoruan a gyerekekre koltott penzt felezzuk es szamlaval, blokkal egymas fele elszamolunk.

Az elso honapban 15ezret adott a rezsibe es kajaba (12es14lanyok) minden mas 13ezer ft vol osszesen 28ezer ( nagyon boldog es elegedett volt) a kov.ho 15 ezer + 60 ezer osszesen 75 ezer ( egy hetig osztott szorzott (iskola kezdes, uj szemuveg sajnos erosebb, par uj ruha a suliba de csak ami fontos volt es nem a markasabb fajta, erdei suli a kicsinek, angol kony munkafuzet a nagynak)

Akinek gyereke van nem kell magyarazni.

Azutani honap is huzos volt zsebpenz a taborba, a nagynak angol kulon ora, zsebpenz, egy dezodor, egy kis ez egy kis az.

Apuka felajanlott havi 40et amit a mai napig fizett es neha vesz ezt azt.

2014. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!