Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás szélén állok pechemre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás szélén állok pechemre. A nejem nevén nincs semmi sem ingó sem ingatlan. én pedig tulajdonosként szereplek 2 lakóházban is. Kinél helyeznék el a közös gyermekünket?

Figyelt kérdés
tudná vinni esetleg a nagymamájához de ők négyen laknak egy másfél szobás lakásban, a szüleinél pedig az apa alkoholista.
2008. júl. 24. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

(Érdekes ez az oldal, mikor a párhuzamos kérdésekben meg olyanokat olvasok válaszként, hogy "hogy tehet veled ilyet az anyád?", meg "nem is anya az ilyen", stb. :( )


A házasságotok menthetetlen? Vagy te is inkább válnál?


Nehéz helyzet előtt állsz, és fel kell készülnöd arra, hogy valóban az anyánál helyezik el a gyereket, hacsak nem bizonyíthatóan alkalmatlan a felnevelésére.

A gyermek érdekeit nézve meg dönthetnek úgy is, hogy megosztott lakáshasználatra jelölik ki a te (egyik) lakásodat.


A gyerekkel a kapcsolattartást gondold át mindenképp, ha a láthatásban sikerül megegyeznetek, akkor azért az még mindig jobb, mintha nem találkozol vele többé.

2008. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén? Az ilyeneknek nem is kéne gyerek... de sajnos ezt nem IQhoz kötik...

Ha Téged ennyire érdekel a gyereked sorsa - mint ahogy itt hangoztatod - akkor ne azon munkálkodj az anyát hogyan tudod mindenből kiforgatni, hanem hogy hogyan tudod a gyereknek a lehető legjobb körülményeket biztosítani. És ehhez hozzá tartozik az is, hogy a gyermeked anyjáról is gondokodsz - aki gondolom egy ideig még nem tud dolgozni ha a gyerkőc pici.

2008. júl. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
miért kellene gondoskodnom a nejemről ha elválunk? a gyerekemről igen. ha elválunk akkor nem jelent semmit nekem,csak egy másik nő volt aki megint lehúzott anyagilag,amit mire visszafizet belegebed.és ezt a pénz letétbe helyeznék,és a gyerek kapná meg 25 évesen, ha már értékeli a pénz nevű mocskot.csak az a gond nem vagyok ilyen szemét. nem szoktam veszíteni és nem is szeretek.
2008. júl. 25. 09:00
 14/18 A kérdező kommentje:
de ha nem úgy gondolnám hogy ne nála maradjon a kicsi akkor teljesen kicsinálhatnám. gyűlölöm az ilyen férgeket,az ilyen emberszerű lényeket.
2008. júl. 25. 09:07
 15/18 A kérdező kommentje:
aztán ha elváltunk újra ki megyek franciába és legio patria nostra, ott elég távol tudok lenni, az ilyen emberektől.és újra kezdhetem az életem
2008. júl. 25. 09:16
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

a gyereknek semmi képpen nem tesz jóit ha elmész.

nagyon sok családot ismerek akik elváltak és utálják is egymást, de 10 éven keresztül úgy tudták a gyereket együtt nevelni hogy a gyerek élvezte. van új anyu és új apu, de a gyerek szinte akkor van az egyiknél másiknál amikor akar. nevelésben egyértelmüen megegyeznek és ha egymást utálják is ezt a gyerekkel nem közlik.


sok sok párt hallottam, mikor egyik elviszi oviba másik haza hozza, mert így tudják megoldani.


ha elmész semmi nem marad a gyereknek belöled.

igazábol a gyerektartással a gyerket támogatod. ha úgy érzed az anya nem rá fordítaná a pénzt akkor vegyél meg neki te mindent. kisbaba szóval sok sok mindenre szüksége van. aztán ovoda iskola hujjuj.

2008. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

erre csak azt tudom mondani: mi a faszért kell összeházasodni??? én akkor sem tenném, ha fizetnének érte!

úgyis válás a vége... anyám is megjárta, én nem teszem ki magamat ilyen szarságoknak!

tudom ki lesz a gyerekem apja, de ha menni akar, menjen, és ne kelljen még azon is veszekednünk előtte, ki melyik tányért kapja a válás után.

gratulálok bammeg...

2008. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy ilyen előtt állok, nem megy együtt, a közös élet már lidércnyomás. Szétmegyünk de korrekten, egyébként a gyerekenek nem jó ha a szülők csak miattuk élnek együtt, látják, érzik, átélik,

Lehet külön is, gondoskodva....

Lehet hogy ellenem neveli majd a családja, erre az esély ismerve őket 100% de a gyerek akkor is érezni fogja hogy nem ugy van...

Fóleg hogy már tudja folyamatosan hazudnak, ráadásul fele- fele idő, igy korrekt.


Megegyezés és szét, ha nem megy máskép jobb igy mint kényszerből együt élni, és folyamatosan feszültséget sugározni a gyerekekre.

2009. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!