Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás szélén állok pechemre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás szélén állok pechemre. A nejem nevén nincs semmi sem ingó sem ingatlan. én pedig tulajdonosként szereplek 2 lakóházban is. Kinél helyeznék el a közös gyermekünket?

Figyelt kérdés
tudná vinni esetleg a nagymamájához de ők négyen laknak egy másfél szobás lakásban, a szüleinél pedig az apa alkoholista.
2008. júl. 24. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Látom teljesen tönkre akarod tenni.
2008. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Szia.Ha van munkahelye, és alkalmas a gyereknevelésre akkor nála fogják elhelyezni,még akkor is ha albérletbe megy.Ha ő nem iszik, ne drogozik, mentlisan ép stb...szépen neveli a gyermekeket,és ha még minimálisan is tudja biztosítania gyermeknek azt hogy felnöljön, testi, és szellemi fejlődésben ne szenvedjen kárt, akkor is neki itélik.Egyébként meg van gyerektartás is, amire kötelezik az apukát, főleg ha még tulajdonos is házban....Ne akard tönkretenni, imkább segítssél neki, hogy jó környezetben nöljön fel a gyermeked,és nem hiszem, hogy rosssz apa lennél, de azsem véletlen, hogy miért nehéz elszakítani a gyermeket az anyától.
2008. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

az anyát támogatják az biztos.

pl van olyan is hogy te lemondasz egy ingatlanodrol a gyerekek javára akkor megegyezhetö hogy nem fizetsz gyerektartást.


hogy mi lenne a fer? az hogy egy ingatlanodat a gyerekekre iratod és hagyod öket ott élni, mellette mindent megadsz nekik. ha úgy látod hogy anya nem a gyerekere költi a gyerektartást, akkor önállóan megveszed te nekik mindig ami szükséges.

2008. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak nem akarom elveszteni a gyerekem pedig szerintem is neki ítélnék mivel ez a jól bevált módszer. egy apától el vehetik azt az érzést hogy láthassa ahogy meg teszi az első lépéseket, és hallja első szavait. de egy anyának mindez természetesen alapból jár, bármilyen szerető és áldozat kész is az apa
2008. júl. 24. 17:34
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdésfeltevő!


Ember vagy te, wazze? Gondolom, a két lakás, ami a neveden van, egyikért sem dolgoztál meg (az ilyen retardált emberek általában mindent ingyen kapnak az élettől). És a feleségednek miért nincs joga a gyerekhez, mi?? Azért, mert nincs pénze, vagyona?? Neked két lakásod van, a gyereked anyját meg kiraknád az utcára?? Tarkólövést az ilyen féregnek, könyörgöm. Kívánom, hogy egyyszer legyél olyan helyzetben, mint ő. Bár a Jóisten az ilyen retkeket sajnos soha nem bünteti meg. Lehet lepontozni, kurvaélet.

2008. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom még kicsi gyerekről van szó. Szinte biztos hogy az anyának ítélik, és ez így van jól.
2008. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok sem milliomos, sem gazdag. az egy részét örököltem a másik részét pedig munkával kapartam össze.de szerintem nem ez volt a kérdés.ha a nejem válni akar hát váljunk és hogy aztán mi van vele nem nagyon érdekelne.csak az érdekel,hogy a lányomnak milyen körülmények között kell élnie és ennyi.
2008. júl. 24. 18:57
 8/18 A kérdező kommentje:
ha olyan sok pénzem volna ahogy a kedves hozzászóló gondolja,akkor valószínű egy ügyvédnek tettem volna fel a kérdésem.
2008. júl. 24. 19:06
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

szerintem a feleséged is kapart a munkájával a lakásért, de mivel házasok vagytok, a fele vagyonra , közlöm joggal szert tehet, ha a válás során követeli, akkor pedig simán elkérheti az egyik lakást és a gyereket is, akit ezmiatt nem hinném, hogy el fogsz veszíteni, de ha ilyen vagy, hogy nem adnál neki semmit és mégis nála lesz a gyerek, akkor szégyelld magad, hogy nem engeded a gyerekedet tisztességgel a nagyszülőtől külön lakásban felnőni, főleg, mert van rá lehetőség..úgy látom hosszú pered lesz.

Az egyik ingatlant add oda és akkor vita nélkül kiszállhatsz...őmint anya pedig pontmégjobban nem fogja engedni a gyereket, úgyhogy jobb a békesség, hogy legalább a láthatás simán működjön!!

Ne mentegetőzz, hogy a nagypapa alkesz,mert mivel mondom én házasok vagytok fele mindden a nejedé!!- HACSAK NINCS HÁZASSÁG ELŐTT MEGKÖTÖTT, ÜGYVÉD ÁLTAL ELLENJEGYZETT HÁZASSÁGI SZERZŐDÉS- ha ijened nincs ülj be egy sarokba és kezdj el reálisan gondolkodni.


Egy olyanvalaki aki ezen túl van!!!

2008. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem vagyunk még rég házasok ahhoz hogy törvényesen bármit követelhessen.de nekem is valami hasonló járt már a fejembe, és valószínű,hogy az lesz a vége. aztán pedig menni a világvégére,mert nem akarom a gyereket kitenni annak,hogy havonta egyszer elhozom.mikor elhozom azért sír mert nem akar jönni, ha viszem vissza azért mert nem akar vissza menni. ez nem volna jó senkinek.
2008. júl. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!