Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két kicsi gyerekkel egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két kicsi gyerekkel egyedül maradtam. Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Aki ilyen helyzetben volt, mi vagy ki segített neki, hogy ne roppanjon össze?
2014. márc. 15. 23:49
1 2
 11/12 Katalin01 válasza:
Nehezen, de túl lehet. Nekem évekbe telt és - 20 kilóba. Akkor kaptam egy jó tanácsot ami segített: mindig csak egy nappal gondolkodj előre, az előtted álló napra gondolj és majd megy szépen magától, mindig icipicit könnyebb lesz.Ha még túl friss a seb, sírj ha sírnod kell, add ki minden bánatod, amikor a gyerekek nem látják, ne fojtsd magadba, azután próbáld szép lassan lezárni a múltat és ne vissza nézni csakis előre!!!Igazán akkor leszel jobban ha találsz majd egy új szerető párt. Nekem sikerült. Fel a fejjel, menni fog!
2014. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elsősorban a családodra támaszkodhatsz. Túlélni meg egyszerűen muszáj. A sógornőm is túlélte, mikor az öcsém meghalt, ő meg ott maradt a két gyerekkel, a kisebb csak 2 éves volt. És ő semmiféle plusz pénzre nem számíthatott, mint válás után a gyerektartásra. Mindenki segített, amivel tudott..
2014. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!