Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elszeretheti az Anyától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretheti az Anyától a gyerekeket az Apa és annak párja?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezt hogy érted? Mert a kérdésnek nincs értelme.
2014. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2014. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Az fel sem merül benned, hogy rossz az irányvonalad? Talán nem ártana:D
2014. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Van értelme a kérdésnek.És igen.Ha az anya úgy bánik a gyerekkel eltudják!De nem is biztos,hogy szándékosan csinálják!
2014. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
4 Nem, mert átlagcsaládnál semmilyen trükközéssel nem tudják. Sőt a gyerekek lesznek azok akik a másik nőcit leleplezik összefogva, az anyjuk védelmében.
2014. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nem ezt láttam de mindegy.Ha az anya folyamatosan kiabál,veri .....a gyereket a másik félnél meg jól bánnak vele,hát melyik gyerek nem szereti jobban a nyugodt körülményeket?Ne mondd nekem,hogy akkor is az anyja felé húz mert nem így van!
2014. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6 Látszik, hogy nincs gyereked:D De ha van is, akkor se nevelheted teljes családban(bár ezt kétlem).


A teljes családban a szerepek meg vannak osztva. Van egy engedékenyebb fél, és van egy szigorubb(aki követel) de abban a pillanatban, hogy veszélyben érzik bármelyiket is-összefognak. Kivétel nélkül.

2014. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os azt meg külön tudnod kéne, hogy egy gyerek azonnal leveszi, hogy tiszta őszinte vagy-e, vagy szerepet játszol:D

Szóval egy ilyen buliba, hogy egy anyától ezzel a trükkel elven ni a gyereket lehet, csak boritékolható a vége:D És sajna nem a te javadra.

2014. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen. Pl. ha az anya nagyon rossul, pórázon fogva, túl szigorúan neveli a gyereket, akkor bárki más, akinél van, már jobb alternatíva. De az is lehet, hogy szándékosan engednek meg neki mindent azért, hogy az anyával kicsesszenek. A gyerek intelligenciájától is függ sztem...
2014. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 8/9

Az,hogy szeretem a páromat és a gyerekét és ezt ő is érzi miért ne lenne őszinte? Mégis mi a fenének lennék vele akkor.

Nem elszereti, hanem ha ő ott jobban érzi magát, több törődést figyelmet kap ott jobban szeret lenni. Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti többet az anyjának. Van aki anyás van aki meg apás ennyi.

2014. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!