Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha pár hete elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha pár hete elhagyott a férjem, majd most kitalálta visszajönne?

Figyelt kérdés

Minden bizalmamat elvesztettem iránta,a gyerekek szeretnék ha hazaengedném.

Összetörtem nagyon és már beletörődtem abba hogy elválunk.

Nem tudok mit kezdeni ezzel a visszatérési kísérlettel.


2013. okt. 18. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

5 Kisgyermekek mellett az ember nem játszmázik. Amúgy is ócska a szöveg, "hogy hóditson meg"..főleg annak akit elhagytak.


Ez max. annál működik, ahol a pasit akarták kitenni, csak az nem ment:D Annál igen, de annál nem akit elhagytak..

2013. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Nagyon nehéz visszaszerezni a bizalmat. Ha egy másik miatt hagyott el, pláne. Kérdés, miért akar visszamenni. Hiányoztok neki vagy nem jött be a másik élet. Meg kellene vele beszélni. Ha már döntöttél, és nem akarod, hogy visszamenjen, akkor azt is mondd el neki.
2013. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is majdnem hasonló volt. Én nem tudtam visszafogadni, mert nem sima lelépés volt hanem mint egy szappanopera és mire meggondolta magát én kiszerettem teljesen belőle.


Azt döntsd el, hogy te még el tudod-e képzelni, hogy együtt legyetek, hogy megöleljen, szeressétek egymást. Ha nem, akkor a legjobb, ha szépen elváltok és a gyerekek érdekeit nézve állapodjatok meg egy rugalmas láthatásban.

Ha még látsz némi esélyt, akkor próbáljátok meg, de azért add a tudtára, hogy nagyon teperjen és következő eset nem lesz.

2013. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekek miatt ne fogadd vissza. A gyerekeknek akkor is apjuk maradna ha nem lenne a férjed. Azonban ha úgy érzed, hogy van még együtt esélyetek, akkor csak egy "elköltözés" miatt ne makacskodj, akkor engedd, hogy teperjen kicsit érted és bocsájtsd meg neki a baklövését.
2013. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!