Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan ne legyen onertekelesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyen onertekelesi problemam ha a ferjem elhagyott egy masik noert?

Figyelt kérdés
Totalisan meggyalazta a kapcsolatunk....
2013. okt. 8. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hú, a házasságod alatt is ilyen bőbeszédű voltál...? Kommunikáltatok egymással?
2013. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen úgy, hogy ha eddig nem is egészséges módón nézted az embereket, innentől kezdve figyelsz erre a dologra:

Az emberek szabad lények, szabad akarattal, és eddig tartott a ti közös utatok.Nem azt nézed, hogy a másik embernek mennyivel nagyobb-kissebb a melle nálad, vagy vékonyabb-vastagabb pl.

2013. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

1. Először is nézd meg alaposan magad a tükörben. Mennyire vagy elégedett? Mi lehetett a férjed baja?

2. De most őszintén! Nőies vagy? Kellően ápolt vagy? Adsz magadra?

Sajnos rengeteg nő beleesik abba a problémába, hogy férjhez megy és teljesen elhagyja magát. Elhízik, kinyúlt, béna ruhákat visel, még arra sem képes, hogy legalább a haját, vagy a sminkjét elkészítse naponta.

Valahol meg lehet érteni a férfiakat is, hogy nem ilyen nőt vettek el, mert nyilván, ha ilyen lett volna, akkor szóba sem áll vele.


Szóval ha tényleg őszintén ezeket végignézed magadon és végiggondolod azt is, hogy mennyire volt őszinte a kapcsolatotok, akkor talán megtalálod a válaszokat ahelyett, hogy a férjedet szidalmazná ezer fórumozó napokon át. Hidd el, nem az a megoldás, elsősorban magadban kell őszintén megvizsgálni, mi vezethetett idáig.

2013. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy lepontoztál meg is adta a választ.

Inkább szedd össze magad és ha újra nőies leszek kívül-belül, talán még lesz esélyed, hogy valaki feleségül vegyen.

2013. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tanultal a kapcsolatbol ?tudod mit hibaztal?

Legkozelebb okossan valassz es igyekezz megtartani.

2013. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3-asnak nyomtam egy zöldet. Biztos azok a nők pontozták le, aaki magukra ismertek és fáj nekik az igazság.
2013. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos rengeteg nő beleesik abba a problémába, hogy férjhez megy és teljesen elhagyja magát. Elhízik, kinyúlt, béna ruhákat visel, még arra sem képes, hogy legalább a haját, vagy a sminkjét elkészítse naponta.

Valahol meg lehet érteni a férfiakat is, hogy nem ilyen nőt vettek el, mert nyilván, ha ilyen lett volna, akkor szóba sem áll vele. "

Előre leszögezem hogy én nem pontoztam semerre!!De nem gondolod hogy a külső nem minden?Mert csak vegyük a fordítottját..hiába szép és ápolt valaki, ha mellesleg egy buta p i cs a, főzni takarítani nem hajlandó mert letörik a körme..stb.Most az miért jobb??Elmondom hogy kb 10 éve nem érte smink az arcomat..a hajam nem festem, lófarokban hordom..ÉS IGEN!!!Imádok bő cuccokban rohangálni itthon..sőt még az utcán is, mert az kényelmes..mivel nem járok sehova..mert most nem is igen van időnk, mivel 2 pici gyerekük van, ezért titti-fitti cuccokat se hordok..hisz minek?A gyerek úgyis összekoszolja..

Tudod de a párom nem ezért szeret..a gyerekeink gyönyörűek, naponta meleg étel van az asztalon, kulturáltan és értelmesen lehet velem beszélni..stb.

Most ha a kedves férjem arról ítélne meg, vagy bárki, hogy hogy nézek ki, akkor nyugodtan mehetne a pi..-be, mert az életben nem ez számít.És ha valakit emiatt hagynak el, azért nem is kár.

2013. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy veled semmi baj sincs (azonkívül, hogy nem tudod magadat értékelni), hanem a férjed egyszerűen új húsra vágyott.

Annyian válnak és keresnek új kapcsolatot, hogy emiatt nem jó ha elhagyod magad.

Azt nézd meg, hogy hisztis voltál-e, elégszer odaadtad-e a testedet neki (valakinek elég heti egyszer, valakinek naponta kétszer is kellene). Stb.

Illetve lehet hogy csak ő volt túl "igényes".

2013. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves bő ruhás anyuka. Én azokat a férfiakat sajnálom, akik elvesznek egy csinos, ápolt, szép nőt és pár év múlva egy igénytelen, elhízott és topis nő néz vele farkasszemet minden nap. Ez becsapás. Szerintem kár most olyanokba belemenni, hogy aki jó nő, az csak egy műkörmös buta p.csa lehet. Elmondom neked, hogy én is egy diplomás anyuka vagyok, aki 15 éve együtt van a férjével és biztos, hogy nem hagyna el a férjem, ha híznék 10 kilót, de ha azt látná rajtam, hogy igénytelen vagyok önmagammal szemben és nem érdekel, hogyan is nézek ki, akkor már nagy bajok lennének. Naponta jegyzi meg a férjem a játszótéren, hogy te atyaúristen, mert olyan huszonéves igénytelen anyukák vannak, amire nincs és nem is lehet értelmes magyarázat. Aki képes egész délután a játszótéren üldögélni, arra is legyen képes, hogy otthon megmossa a haját, vagy rendbe rakja kicsit magát. De a legborzasztóbb az a külsőbeli pusztulás, ahogy egy csinos, helyes nő például először feleséggé, háziasszonnyá és anyává válik. Nézd csak meg, mennyi anyuka van például, akinek szó szerint rohadnak a fogai (azt már nem is fejtegetném, milyen lehet egy ilyet megcsókolni), persze a gyereknek a vadi új babakocsi és a legmárkásabb ruhák kijárnak. Mi ez, ha nem igénytelenség? Én sem vagyok műkörmös cicababa, de odafigyelek, hogy mit és mennyit eszem, ha turkálóból is, de igyekszem csinos darabokat választani, havi 1 fodrász, még kozmetikába sem járok, otthon készítek pakolásokat, a körmömet magam reszelem, festem és ha időm engedi, otthon tornázok. Ez csupán igényesség kérdése. Ha a te férjed fantáziáját megmozgatja a melegítőnadrágos egyszerű külsőd, akkor jó, nem vagyunk egyformák, én például mackónadrágban még a boltba sem megyek le, mert én meg ilyen vagyok.
2013. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Le kell zárni a múltat. Gondold végig a kapcsolatotokat, minden állomásból szűrd le a tanújságot. Rágd át magad rajta, hogy te szerinted hibáztál-e, ha igen mit, vond le a következtetéseket. Aztán engedd el a kapcsolatot, engedd a múltat és a férjedet is.

2. Építsd ki az új életedet. Költözz el, vagy rendezt át a lakást. Fesd más színűre, diszítsd a saját ízlésedre. Keress magadnak új sportot, kezd el űzni rendszeresen. Keress magadnak új hobbit. Kirándulj, sétálj nagyokat a friss levegőn. Kényeztesd a tested masszázzsal, szaunával. Ha megteheted cseréld le néhány ruhadarabodat. Újulj meg te is mega környezeted is. Gondolkodj pozitívan, vonzd be magadnak a szép és pozizív dolgokat. Ki fogsz virulni.

3. Növeld meg az önbizalmadat, tedd helyre a lelkedet. Kutass fel a neten sokféle módszert, hogyan tehetsz szert nagyobb önbizalomra és válaszd ki a neked megfelelőt. Minden nap többször mond a tükörbe, hogy "szép vagyok, kellemes egyéniség vagyok, mostantól jó dolog történik velem". Gondold azt, hogy magabiztos vagy, hogy értékes vagy, hidd el, élj így, és egyszercsak látni fogod, hogy tényleg így is van!

Sok erőt, kitartást kívánok és szebb napokat!

2013. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!