Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 14 éve élek házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éve élek házasságban, párom nem törődik velem mintha nem is lennék! Ami annyit takar hogy, hozzám se ér,8 hónapja nem voltunk együtt, de még egy csók se volt! Igy kellene élnem?

Figyelt kérdés
Olyanok vagyunk mint a lakótársak!teljesen elhidegültem már tőle!2 fiunk van.13-10 évesek!Beszélni sem beszélünk sokat!Nem hiszem hogy úgy kellene élnem vkivel mint egy szobatárs! Lehet a válás jobb lenne?
2013. szept. 25. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem értem...gondolom nem analfabéta néma nő a kérdező, és a "mindent megpróbáltam" alatt azt értette, hogy minden lehetséges eszközt bevetett a szent cél érdekében, hiszen ezért született neg a kérdés. Jó esetben. De kedves kérdező szólj ha tévedek.

Sajnos egy idő után nincs más út, mint lezárni a kapcsolatot. Nézz magadba: te mit szeretnél? Megértem, hogy belefáradtál, egy kapcsolat egyedüli fenntartása sok energiát felemészt. Én sajnos tudom. Igaz, mi pszichológus segítségével kikapaszkodni látszunk a gödörből.

2013. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most biztos azon gondolkodsz, hogy itt egy 14 éves kapcsolat, és egy másik bizonytalanért kár lenne eldobni, meg kinek kellesz két gyerekkel, meg hasonlók. Akivel most együtt vagyok, ő hasonló cipőben járt, a férje egy éve nem nyúlt hozzá, bár előtte is csak 3-4 havonta! És egy év után már nem is érdekelte, külön szobába költözött...

Kollégák voltunk, és lefeküdtünk. Azóta persze nem tudta otthagyni a férjét, persze elvált, meg minden, de a két gyerek+17 év együtt szoros kötelék

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__48..

ez végül is annyira nem tartozik ide, de annyit még leírnék, hogy később beszélgettek erről a dologról, és azt mondta a férje(volt férje), hogy ha néha szexi fehérneműben az ágyon pucsítva várta volna, akkor nem így alakultak volna a dolgok. az tény, hogy a hölgy kissé konzervatív, és elzárkózó volt az ágyban, de én elég nyitott és tapasztalt vagyok, és már ő is másképp áll ezekhez a dolgokhoz.

2013. szept. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy egy nőnek, tudom, hogy megalázó így felajánlkozni, hátha még elutasítást is kapsz, az még megalázóbb. az pontosan mit jelent, hogy minden tőled telhetőt? és a saját történetemmel kapcsolatban azt nem értem, hogy ha egy egészséges férfi mellé befekszik egy nő, akkor nem tudok olyan vitát, vagy veszekedést, vagy elhidegülést elképzelni, hogy ha nem is minden este, de legalább heti néhány alkalommal ne kívánja meg a férfi a nőt.
2013. szept. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kellene így élned. Legalábbis én biztos nem tudnék. Ilyen helyzetben én döntés elé állítanám magam. Mondjuk adnék magamnak egy hetet, hogy átgondoljam a dolgot, de ha letelik az idő akkor lépni kell. Vagy akarod ezt a férfit és tudod, hogy mindent helyre tudtok rakni, vagy oda jutsz ki egy hét alatt, hogy már miden veszve van, akkor el kell válni. De így semmi esetre se maradj, mert ez a legrosszabb amit tehetsz. Csak a gyerekek miatt meg pláne ne maradjatok együtt. Ha viszont az első felé hajlasz, akkor ahhoz te is meg a férjed is 100%-osan kelletek. Ennyi szexmentes idő után minimum szexterapeuta, és ennyi érzelem mentes együttélés miatt minimum párterápia, és esetleg külön-külön pszichológus ha van valakinek egyéb feldolgozatlan sérelme. Nem lehetetlen amúgy, csak kérdés hogy mindketten akarjátok-e?
2013. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,csak mi 4 év után jutottunk erre a szintre..... :( Igen hagyd el,egy életed van,merj boldog lenni,nem kötelességed így élni!Csak rajtad múlik mersz e új életet kezdeni :) Én merek,pedig nagyon nagyon nehéz helyzetbe kerültem ez miatt.Nem ide tartozik,de hihetetlen mennyi rosszindulatú ember van.(itt a kommentekre gondolok)
2013. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!