Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 14 éve élek házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éve élek házasságban, párom nem törődik velem mintha nem is lennék! Ami annyit takar hogy, hozzám se ér,8 hónapja nem voltunk együtt, de még egy csók se volt! Igy kellene élnem?

Figyelt kérdés
Olyanok vagyunk mint a lakótársak!teljesen elhidegültem már tőle!2 fiunk van.13-10 évesek!Beszélni sem beszélünk sokat!Nem hiszem hogy úgy kellene élnem vkivel mint egy szobatárs! Lehet a válás jobb lenne?
2013. szept. 25. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
És Kedves Kérdező, Te mit teszel h, ez változzon? :) Mert, ha mindent, mi semmiben nem tudunk segíteni, le írtad a kérdésedben a választ, mi a teendő. Ha semmit akkor viszont, azt kell tenned amit eddig nem, mindent :)
2013. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megteszek és megtettem minden tőlem telhetőt de mégis tanácstalan vagyok!
2013. szept. 25. 16:20
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

8 hónapja nem volt szex és azt állítod megtettél mindent?

Hogyan kell elképzelni nálad a 'mindent', egyszer vasárnapi ebédnél kimondtad a cici szót?

2013. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

16:23-as: "egyszer vasárnapi ebédnél kimondtad a cici szót"


EZT hogy gondolod?!?!?!

A két, 13 és 10 éves gyerek az asztalnál ül, a kérdezö (az anya) meg odaszól a férjének (az apának), hogy nem akarsz játszani a cicimmel?!?!?!

Vagy hogy értendö a megjegyzésed?!?!?!

2013. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Épp igy ahogy neked sikerült magad elé képzelned a fejedben.
2013. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
16:23 nem is tudom ilyen ember mit keres ezen oldalon!
2013. szept. 25. 16:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem iróniának szánta a válaszoló a cici szót, vedd a lapot...Nem nagyon derül ki semmi a Kérdező mondani valójából...Én ennyit látok, szar kapcsolat le akarok lépni mert rühellem, az elején igyekeztem megtenni mindent de már baromira szarok rá, erősítsetek meg abban, h váljak el...
2013. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kössz a tanácsot!
2013. szept. 25. 16:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudom...Bővebben ha esetleg leírnád mi van, lehet megértenénk a helyzeted :) Előző vagyok!
2013. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 yuda ***** válasza:

Mielőtt idekattintottam egészen ugyanaz a gondolat jutott eszembe, amit többen beírtak. Komolyan, nem csaltam.

Kérdés marad: te mit teszel konkrétan a kapcsolatotokért?

Tiszteled a férjed egyáltalán, vagy milyen a viszonyulásod felé? Fogalmazd meg.

Legyél őszinte, nincs tétje.....

Őt is megkérdezném, de nincs itt.

Egyelőre te válaszolj.

Biztos van a férjednek valamilyen jó tulajdonsága. Mindenkinek van. Mikor dicsérted meg valamiért?

2013. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!