Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet az ilyennel csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ilyennel csinálni?! TANÁCSOT kérek! Többi lent.

Figyelt kérdés

Férjem 5 éve vált el az ex-feleségétől, 2 év együtt élés után összeházasodtunk, 3 éve vagyunk házasok. A férjem exét nem nagyon szerették a férjem szülei, de azért ha találkoznak jópofiznak neki, mert nem akarnak vele bunkók lenni. Eddig a nőci vidéken élt, de most beköltözött a városba és rájár anyósomékra, sógoromékra mintha az ő családja lenne.. Persze mikor náluk van mindig minket akar befeketíteni a férjemmel, de senki nem küldi el a francba mert jól tud hazudni és nagyon meggyőző a stílusa.. Hozzáteszem azért hogy a férjem családja eléggé kétkulacsos.. Mindig az a kedvenc aki épp náluk van, szóval..

Mit kezdjek a férjem exével? Mert az ő szintjére nem akarok lealacsonyodni, nem fogom megverni vagy ilyenek, de már annyira unom!!!!!!

Anno bosszút esküdött ellenünk.. Be is tartja.. :(

És hiába mondja mindenki hogy tojjam le, ez azért nem olyan könnyű...



2013. aug. 1. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miattad váltak el?
2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A volt feleség szerint igen, viszont a férjem már majdnem fél éve külön élt tőle mikor megismerkedtünk.
2013. aug. 1. 12:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyannal is gyanúsított már meg engem az ex hogy évek óta titkos viszonyunk volt a férjével...

Közben én akkor még másik párkapcsolatban voltam és nem is ismertem őket...

2013. aug. 1. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár az én volt férjem...Nincs ellene ellenszer, legalábbis én még nem találtam meg. (annyi a különbség, hogy nincs kétkulacsosság, de a nagy ártatlan szemeivel úgy tud hazudni, mint a vízfolyás. A kedvencem, amikor azzal sírja tele a várost, hogy én kidobtam őt egy bőrönddel...A valóság az, hogy egy bőrönddel költözött hozzám, az ÉN házamba, és ő akart elköltözni, mert összetekeredett valakivel.)
2013. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na azért akkor ő sem semmi...
2013. aug. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!